Jak na věc


ortopedie bulovka

Rázová vlna a vysokovýkonový laser - Jedinečná kombinace dvou nejúčinnějších terapií

    Ortopedické vyšetření je soubor lékařských úkonů prováděných k diagnóze postižení pohybového aparátu. Na základě výsledků ortopedického vyšetření se odvíjí samotná léčba pacienta. Ortopedické vyšetření se provádí při vadném držení těla, bolestech kloubů a dalších poruchách pohybového aparátu. Ortopedické vyšetření zahrnuje anamnézu o pacientovi, klinické vyšetření (pohledem, pohmatem, vyšetření pohyblivosti kloubů), laboratorní vyšetření (biopsie, diagnostická punkce), zobrazovací metody (magnetická rezonance, sonografie, počítačová tomografie, RTG) a kontrastní vyšetření (artrografie, angiografie).
    Ortoped se věnuje specializovanému lékařskému oboru – ortopedii. Ortopedie se zabývá pohybovým aparátem člověka, a to přes vrozené vývojové vady dětí, úrazy, degenerativní onemocnění velkých kloubů až po onkologická onemocnění. Ortoped se dále zabývá sportovními úrazy a civilizačními chorobami způsobené sedavým zaměstnáním a nedostatkem pohybu. K výkonu povolání ortopeda je zapotřebí mít vysokoškolské vzdělání lékařského směru.
    Ortopedie je samostatný chirurgický obor, který se vyčlenil z všeobecné chirurgie. Jedná se o rozsáhlý,dynamicky se vyvíjející obor, který se zabývá onemocněním kostí a kloubů. Pokouší se o nápravu častých vrozených vývojových vad, léčí komplikované zlomeniny a jiná poranění. Ortopedie má na starosti pacienty s postižením pohybového aparátu. Příčiny postižení mohou být úraz, degenerativní onemocnění, vrozená vada, získaná vada, zánět nebo nádor.


Hledáte kvalitní ortopedii v Praze a nemáte žádnou představu, kterou si vybrat?

    Oddělení ortopedie A : 377103313 Oddělení ortopedie B : 377103372 Oddělení ortopedie C - dospělá + dětská část: 377103613 Oddělení ortopedie E : 377103300 Ortopedie JIP : 377103317 Ortopedie Septika : 377103319 Ortopedie D -jednodenní chirurgie : 377103455
    Specializované pracoviště pro diagnostiku a léčení osteoporózy pod odborným vedením zkušeného ortopeda. K dispozici unikátní celotělový denzitometr s okamžitými výsledky. Možnost terénního měření v jiných ZZ či ordinacích lékařů pomocí mobilního ultrazvukového denzitometru Hologic QDR Horizon Wi.
    Hledáte kvalitní ortopedii v Praze a nemáte žádnou představu, kterou si vybrat? I proto vás vítáme na stránkách ortopedie Praha, které byly vytvořeny pro zvýšení vašeho komfortu při hledání té nejvhodnější a nejkvalitnější ortopedie ve vašem okolí. Stačí vědět městskou část Prahy, ve které byste rádi vyhledali ortopedii a poté už si můžete přečíst hodnocení předešlých klientů a pacientů. Pokud vám stránka ortopedie Praha  pomůže ve výběru, bude pro nás tou největší odměnou, když i vy napíšete krátké hodnocení a tím nabídnete zpětnou vazbu. Každé hodnocení by mělo obsahovat název vybrané ortopedie, klady, zápory a celkový dojem. Předem děkujeme za spolupráci a těšíme se na vaše hodnocení.  


Preventivní program v kardiologii

    Nabízíme ortopedickou ordinaci pro všechny věkové skupiny, prevence vrozených a vývojových vad, sonografickou diagnostiku pohybového aparátu. Unikátně též máme k dispozici celotělový denzitometr a mobilní ultrazvukový denzitometr. Prevence a léčba osteoporózy. Komunikujeme i v anglickém jazyce. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00