Jak na věc


otevírací doba electroworld hradec králové

Electro World prodejny | NajdiSlevu.cz

    Poznámka | Uveřejněné fotografie k článku ElektroWorld mají pouze ilustrační charakter | Weblog nazisk.cz nemá s firmou ElektroWorld žádnou spojitost, pouze informuje o jejich kamenných obchodech, prodejnách a internetovém obchodu | Přidávání nových komentářů k článkům je momentálně pozastaveno | Pro získání informací o tom jakým způsobem publikovat vlastní články zde na weblogu nazisk.cz získáte kliknutím na info v menu dole na stránkách.
    Firma ElektroWorld má po České republice síť prodejen se zaměřením na elektrospotřebiče. Tento seznam obsahuje ucelený přehled: kontakty, adresy a otevírací doby jednotlivých prodejen ElektroWorld po České republice.
    Informace k prodejnám se týkají řetězce kamenných obchodů ElektroWorld ve městech: Praha, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Pardubice, Karlovy Vary, Liberec, Mladá Boleslav, Ústí nad Labem, Olomouc, Žďár nad Sázavou, České Budějovice a Čestlice u Prahy.
    Bližší informace k řetězci kamenných obchodů, e-shopu a také sortimentu zboží s nabídkou elektroniky jako např. LCD televize, navigace, notebooky, chladničky, lednice s mrazákem, pračky, mikrovlnné trouby, varné konvice, a další bíla technika, dále také vysavače, žehličky, videokamery, dvd rekordéry, set top boxy, elektronické čtečky knih, domácí kina, herní konzole a mnohé další...


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00