Jak na věc


otevření živnosti

Nabídka z eshopu www.infrasauny.info

    Zámečnictví keynonstop pracuje v terénu nepřetržitě. Čekali byste tedy, že si za to také naúčtují nehorázné ceny. Záchrana vánoční pohody a navíc veškerého majetku by za to sice asi stála, ale věřte, že v případě služeb keynonstop nebudete sahat nijak hluboko do kapes. Zabouchnuté dveře vám otevřou během chvilky za několik málo stokorun. Pokud vlastníte bezpečnostní zámek bude tato služba asi o dvě stě korun dražší. Navíc se spolehněte na to, že během otevření dveří nedojde k jakémukoli poškození. Nebudete tedy muset připočítávat žádné výdaje za jejich opravu. A to i v případě, že se vám "porařilo" klíče v zámku přímo zlomit.
    Asi největší výhodou zámečnictví keynonstop je fakt, že jejich služby jsou vám k dispozici skutečně nepřetržitě. Vždyť to známe opět všichni, že když už se nám "podaří" ztratit nebo si zabouchnout klíče, bude to jistě v noci, o víkendu nebo o svátcích, na Štědrý den nejlépe. A v troubě se peče cukroví, plotýnka je plná kapřích řízků, ... A co teď. Zámečníci keynonstopu jsou tu naštěstí opravdu nonstop a otevření dveří během okamžiku tak zachrání nejen sváteční atmosféru ale i náš majetek a domácnost.
    Otevření zabouchnutých bezpečnostních dveří - NEXT, KAVAN Sapelli, Napako,Serlock,Plastové,Atra,vícebodové zámky. Otevření zamčených zámků vložkových i dozických. Otevření bezpečnostních zámků i v případě vybavení kováním vyšší třídy bezpečnosti. To vše a mnohem mnohem víc nabízí služby zámečnické firmy keynonstop. Navíc pracují dokonce i v noci, o víkendech a tak dále.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00