Jak na věc


otevřeno vždy v kuchyni ořechové recepty cukroví

28.9. otevřeny pobočky v Ostravě a Frýdku

    S přicházející zimou a s tím spojenými nízkými teplotami si můžete v síti našich půjčoven zapůjčit některý model z široké nabídky topidel.
    Od listopadu zahajuje provoz naše nová pobočka v Praze, která tak obslouží i zákazníky z okolí hlavního města. Rozšiřujeme tak služby i mimo oblast východní Moravy.
    Rozšiřujeme síť našich půjčoven nářadí o další město. 4.dubna 2016 jsme otevřeli novou pobočku v Rožnově pod Radhoštěm. Přijďte nás navštívit. Máme otevřeno od pondělí do pátku v čase 7:00-15:30.
    Vážení zákazníci, pobočka Šenov u Nového Jičína přestěhována na adresu Suvorovova 577 - areál Peugeot. Těšíme se na Vás.
    Nenechávejte úklid na poslední chvíli. Nabízíme Vám pomocníka při vánočním úklidu. Čistič na koberce a potahy KÄRCHER PUZZI.
    Na pobočce Frýdek-Místek probíhá výprodej skladových zásob na nářadí Makita. Nářadí ve výprodeji naleznete na NÁŘADÍ MAKITA nebo se ptejte přímo na pobočce.
    Vážení zákazníci, 5. 7. 2018 budou mít všechny naše pobočky zavřeno. Dne 6 .7. 2018 budou mít otevřeno pobočky ve Frýdku-Místku a v Ostravě na Cihelní ulici a to od 8 do 10 hod. dopoledne.


Brigáda - úklid kancelářských prostor

    Nově jsme do nabídky zařadili aku vazač drátu. Cena za jednodenní pronájem - 460,- Kč bez DPH. Pro více informací nás kontaktujte. V případě dlouhodobého pronájmu vám připravíme výhodnější nabídku.
    V naší nabídce naleznete nejen pomocníky pro úpravu zahrady. Nabídka ZDE. Ale i pomocníky, kteří Vám práci zpříjemní. Více ZDE.
    Více informací najdete ZDE nebo nás kontaktujte, v případě dlouhodobého pronájmu vám připravíme výhodnější nabídku.
    Výkonný profesionální štěpkovač Jensen A 530 L. Rezervovat si ho můžete na každé pobočce ZDE a více informací o štěpkovači najdete ZDE.
    Máte zájem o obchodní spolupráci, nabídku nebo tištěný katalog? Obraťte se na naše obchodní zástupce. Pro oblast Morava na čísle 777 100 390 a oblast Praha na čísle 603 100 083. Oslovit můžete samozřejmě kolegy na našich pobočkách.
    Nové pracovní plošinyDoplnili jsme nabídku plošin o několik nových produktů, například o pracovní plošinu, kterou je možné převážet za autem.
    během velikonočních svátků budeme mít otevřeno pouze v sobotu 31.3. od 8 do 10 hod., a to na pobočkách ve Frýdku - Místku a v Ostravě.


NOVĚ: Zapůjčujeme vysokozdvižný vozík

    V současné době, kdy jsou teploty velmi nízko, můžete ocenit na stavbách nabídku našich topidel, která jsou k dispozici v zapůjčení v celé síti našich poboček. Na výběr máme mnoho druhů o různém výkonu. Topidla máme jak na naftu, tak i na plyn či elektrickou energii.
    pokud budete mít zájem o zapůjčení techniky a nářadí během státního svátku 17. listopadu, budou vám k dispozici pobočky ve Frýdku - Místku a v Ostravě na Cihelní ulici.
    Nový stroj pro Vás a Vaši stavbu. Kolový dumper Wacker Neuson 2001. Informace o stroji ZDE a rezervovat si ho můžete na každé pobočce.
    Zařadili jsme do nabídky půjčovny vibrační desku od značky Wacker Neuson, a to v provedení o hmotnosti 768 kg a síle 100 kN.
    Vážení zákazníci, ve dnech 1.5 a 8.5.2018 jsou naše pobočky uzavřeny. Přejeme Vám příjemné prožití volných dní.
    Nově v nabídce hutnící válec s posedem Wacker Neuson RD24. Informace o stroji ZDE a rezervovat si ho můžete na každé pobočce.
    I o nadcházejícím listopadovém svátku budou mít naše půjčovny otevřeno, a to od 8 do 10 hodin ráno!
    o státním svátku 28.září budou otevřeny pouze dvě naše pobočky, a to ve Frýdku-Místku a v Ostravě - Cihelní.


Nově v nabídce - stavební výtah GEDA 500 Z / ZP

    Nově jsme rozšířili příslušenství pro minibagry. Ka zapůjčení minibagru si tak nyní můžete objednat třeba hydraulická kladiva nebo vrtací zařízení. Zavolejte nám na nejbližší pobočku pro více informací, nebo se podívejte na nabídku přímo v kategorii minibagrů.
    v pátek 14.4. a na Velikonoční pondělí 17.4. máme v našich půjčovnách zavřeno. Od úterý budou všechny naše pobočky opět fungovat ve standardní otevírací době.
    Vzhledem k vysoké poptávce, jsme dokoupili zásoby :) Nové nářadí na Vás čeká na všech pobočkách :)
    Nejen v období letních dovolených určitě oceníte možnost zapůjčení střešního boxu na auto nebo nosiče kol.
    Vážení zákazníci, dne 28.9.2018 jsou naše pobočky uzavřeny. Otevřeno budeme mít dne 29.9.2018 od 8:00 do 10:00 na pobočkách Ostrava Cihelní, Ostrava Platforma a Frýdek-Místek. Přejeme příjemné prožití svátečního dne.
    Jedná se o výkonnou a efektivní desku s vodou chlazeným naftovým motorem. Desku je možné ovládat dálkově nebo vodící ojí.
    Pokud budete potřebovat zapůjčit nářadí či techniku i o státním svátku v pátek 28. října, můžete se na nás obrátit.
    Nemusíte si tudíž pořízovat vlastní - zapůjčení vychází např. na 41,- Kč/den při zapůjčení na týden.


Pomůže i na Vaší stavbě - válec s posedem

    Hledáme kolegyni na dlouhodobou spolupráci na úklid kancelářských prostor - centrála společnosti ve Frýdku-Místku. Pracovní doba: dle domluvy 1 x týdně cca 3-4 hodiny. Mzda 100,- Kč / hod. Pro více informací volejte: 703 142 143.
    Vážení zákazníci, během červencových svátků 5. a 6. budou otevřeny pouze půjčovny ve Frýdku-Místku a v Ostravě na Cihelní ulici. Každý den bude otevřeno pouze od 8 do 10 hod. dopoledne.
    Nabízíme mladý kolektiv lidí plný energie, pevnou pracovní dobu, příplatky, možnosti školení a vzdělávání se.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00