Jak na věc


otvírací doba freeport hatě u znojma akce

Zanechte svůj názor na toto nákupní centrum

    Často se lidé mylně domnívají, že kvalita a luxus není nic pro ně, protože je příliš drahá. Nákupní centrum Freeport Hatě tento mýtus vyvrací – k dostání je zboží nejznámějších značek za zlomky původních cen. Freeport samotný garantuje nejnižší ceny na jednotlivé výrobky.
    Sportovní značky jsou zastoupeny klasickými Adidas, Asics, Envy, Helly Hansen, Nike, Puma, Reebok, Russel Athletics, Umbro a jiné. Ceny ovšem nejsou takové jako byste čekali z klasických maloobchodních prodejen. Zákazníci zvyklí na klasické ceny z běžných obchodů nebudou věřit svým očím.
    V nákupním centru Freeport Hatě naleznete módní oblečení známých značek: např. Calvin Klein, Cross, Diesel, Fornarina, Kara Trutnov, Kenvelo, New Yorker, Levis, Mango, MaxMara, OP Prostějov, Terranova, Time Out, Bushman, William&Delvin a jiné. Svůj butik tady má i famózní Jean Paul Gaultier, což dává tomuto místu punc zvláštnosti a jedinečnosti.
    Existuje spousta nákupních center, ale Freeport Hatě mezi nimi vyniká. Jednak svojí velikostí, kterou se může měřit s největšími centry v republice, ale hlavně nabídkou outlet zboží. A to především značkového a luxusního zboží.


Nákupní a zábavní centrum Excalibur City Hatě - free shop, dětský svět

    Nákupní centrum Freeport Hatě je vyníkající příležitost k nákupu outlet zboží pro ty, kterým záleží na kvalitě a nevadí jim cestovat za nižšími cenami. Sortiment se rychle mění a kusů většinou nebývá mnoho – chce to mít i trochu štěstí – nicméně obchodů je zde tolik, že si nakonec stejně něco pěkného vyberete.
    Obuv, doplňky a šperky netvoří hlavní náplň obchodního centra Freeport Hatě, ale nelze je nezmínit – Vagabond, Hugo Boss, Gucci a Versace, vše lze pořídit za zajímavé ceny.
    Dobrý den, chtěly bychom si s kamarádkami udělat nějaký podzimní nakupovací den ve vašem nákupním centru.Jelikož jsme z jižních Čech, tak je možné někde zjistit termíny akcí a plánovaných slev???Doporučení nějakého vhodného ubytování by se mi také hodilo. Děkuji Tomková
    Vlastník domény:Excalibur Holding a.s., Praha 1, Haštalská 6/1072 IČO:003 13 963 Zapsán v obchodním rejstříku u Městského souduv Praze, oddělení B. vl. 375

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00