Jak na věc


párysův rybářský ráj s.r.o.

Na pozvání jsme se vydali do Jičína do ulice Hradecká 816 kde se nachází jedna z předních specializovaných  prodejen! Pojďme společně nahlédnout do jednoho z největších obchodů rybářského vybavení u nás. 

    Rybářská prodejna naší firmy Párysův rybářský ráj patří svou velikostí, ale především rozsahem nabízeného sortimentu rybářských potřeb k největším prodejnám v ČR. Na ploše více než 300m2 najdete přehledně vystavené rybářské potřeby od všech světových značek. Rybářské pruty, navijáky, křesla, čluny, oblečení, boilie, rybářské krmení, lehátka, spacáky, rybářská bižutérie a mnoho dalších rybářských doplňků najdete vždy přehledně na jednom místě právě u nás. Rádi Vám s výběrem rybářských potřeb poradíme a pomůžeme.
    Rybářský ráj nabízí rybářské potřeby od  významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem „RYBAŘINA“. Věříme, že  dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00