Jak na věc


pásový opar pod prsama fotografie

Počasí Pasov, předpověď počasí v Pasově, Německo

    Pásový opar je způsobován virem. Tento vir v dětství vyvolává dětské neštovice. Po vyléčení těchto dětských neštovice se tyto viry schovají do buňek a stanou se neaktivními. Pokud však máme v dospělosti oslabenou imunitu (obranyschopnost organismu), tak se může tento vir znovu objevi a způsobuje právě pásový opar. Pasový opar se objevuje v pásech, proto také tento název. Pásový opar se vždy projeví pouze na jedné straně našeho těla. V dnešní době je pásový opar stále častější, je to hlavně díky tomu, že lidé mají stále více oslabenou imunitu. Jako prevence proti pásovému oparu tedy působí aktivní posilování imunitního systému.
    Používají se především léky aciklovir, valaciklovir. Ošetřuje se také postižená kůže. Využívá se tekutý pudr a methylenová modř. Se samotnou léčbou je důležité začít co nejdříve, v žádném případě by jste tedy neměly odkládat návštěvu vašeho lékaře. Samotná léčba většinou trvá okolo 7 dnů. Přírodní medicína doporučuje na pásový opar konzumaci čerstvého česneku.
    Dobrý den prosím o radu ohledně pásového oparu,který měla manželka před 5ti měsíci astále má silné bolesti pod pravím prsem,proto nemůže nosit podprsenku ani spát na pravém boku.Velmi jí to zneklidnuje a je z toho na nervy.Děkuji Vám všem za radu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00