Jak na věc


péřové péřové bundy

ARCTIC.CZ - péřové bundy, kabáty a spací pytle

    Šijeme polštáře z peří nebo dutého vlákna ve standardní velikosti 70 x 90cm, ale na přání můžeme ušít i polštáře v jiných velikostech, dle vašeho zadání. Více »
    Nabízíme také několik typů kabátů (jarní, podzimní i zimní) z peří a ostatních materiálů, ale můžeme také kabát ušít na míru, dle vašich parametrů. Více »
    Specializujeme se na šití péřových bund, péřových kabátů a spacích pytlů. Můžeme vám ušít bundu, kabát nebo spacák, dle vašich individuálních přání, na zakázku. Šijeme i podle vámi daných rozměrů (např. nadměrné velikosti) na objednané zboží si můžete dodat i vlastní peří. Dále provádíme veškeré opravy péřových bund, kabátů, spacáků a doplňujeme peří do vašich péřových výrobků.
    Šijeme přikrývky z peří nebo dutého vlákna, velbloudí či ovčí vlny, ve standardní velikosti 200 x 140cm, ale na přání ušijeme přikrývky i v jiných velikostech, dle zadání. Více »
    Nabízíme několik typů bund (jarní, podzimní i zimní) z peří a ostatních materiálů, ale můžeme vám také bundu ušít na zakázku, dle vašeho návrhu. Více »

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00