Jak na věc


píchání injekcí do pochvy video

seriál Trénink pro začátečníky i pokročilé

    V druhé fázi příprava šperku. I přes občasné pokusy rodičů vecpat mi zlaté šperky namočené v lihu, vždy používám 1,2mm bioplastové tyčky s 3mm kuličkami na koncích. Tento šperk je pro zahojení nejlepší a vždy je dobré ho tam nechat minimálně první 2 měsíce od propíchnutí. Výhodou je tvar šperku, který téměř neumožňuje zachycení šperku za textil a natržení piercingu. Šperk je samozřejmě sterilní, což je vhodná připomínka pro ty, kdo piercing provádějí bez sterilních rukavic a sterilního šperku (odhadem tak 90% lidí, lékaře nevyjímaje).
    Naučit se správně dýchat můžete i bez toho, abyste běhali, či chodili. Prostě se postavte, vdechujte nosem a myslete na to, aby vzduch, který vdechujete, šel – proudil do břicha. Že to děláte dobře poznáte podle toho, že se vám vaše břicho začne nafukovat. Pokud to budete dělat špatně – bude se vám hýbat hrudník.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Někdo se snaží zamezit píchání v boku tím, že začne dýchat rychle, to znamená mělce (hrudníkem), schválně si to zkuste – uvidíte jak se vám při každém nádechu pohne hrudník – bříško zůstane splasklé. Rychlým dýcháním vyvoláte pouze hyperventilaci, což může vést až k závratím a mdlobám.


nejčtenější články za poslední týden

    Naučte se nejdříve správně dýchat v klidu a pak to začněte zkoušet při běhu, nebo ještě lépe nejdřív při chůzi a pak za běhu. Nedělejte to jako já, když za mnou přišel ve čtrnácti můj trenér a říkal mi: „Měl by ses naučit při běhu dýchat nosem! Já na to: „Tak fajn, budu tedy dýchat při běhu nosem, a vyrazil jsem, jak jsem byl zvyklý. Po čtyřech stech metrech jsem celý brunátný přešel na dýchání ústy. Zkusil jsem to pak ještě asi třikrát, se stejným výsledkem, a tím pro mě tehdy učení se dýchat nosem skončilo. Až někdy před deseti lety jsem se dočetl, kde že byl ten zakopaný pes. Ten byl v tom, že jsem se snažil nosem hned na začátku udýchat tempo, kterým jsem byl zvyklý běhat. To ale nejde. Když se budete učit dýchat nosem, musíte tempo přizpůsobit tomu, co jste schopni nosem udýchat. Zhruba po třech týdnech až měsíci budete schopni i nosem udýchat tempo, jímž běháte dnes. Ale od té chvíle zjistíte, že i ta malá drobnost – naučení se dýchat nosem – vám najednou
    V minulé části http://painart.cz/pichani-usi-detem-1-cast/, jsme se mohli dočíst jak náročné a diskutované téma propichování uší dětem je. V této části si popíšeme i podrobný postup.
    Dýchání nosem má i své zdravotní důvody, obzvláště nyní na podzim a v zimě, kdy bývá chladnější vzduch a navíc v něm kdovíco všechno lítá (bacily, baktérie, mikroby). Ve vašem nose jsou chloupky, ty vás asi nejvíc rozčilují, když vám lezou z nosu, nebo vás nutí kýchat. Ale to je dobře, tedy to nucení ke kýchání, to se totiž na těch chloupcích usadily ty nepatřičné potvory nebo prach, který bychom při dýchání ústy vdechli rovnou do průdušek a do plic. Navíc průchodem nosu se vdechovaný vzduch alespoň trošku ohřeje, což také snižuje možnost nachlazení se.


Jak správné dýchat a píchání v boku

    Jsem holohlavý, sympatický, inteligentní a skromný krasavec, na kterého můžete narazit v Hellu a na větších českých BDSM/fetish akcích, na jejichž organizaci se spolupodílím. V Hellu pracuji jako piercer, mojí doménou je hlavně genitální piercing a beading. Jako performer se už mnoho let zabývám hook suspension. Páchám i leccos dalšího, stačí chvíli hledat a dostanete se od Hell Party a Ropespirit, přes Fetishweekend až k Bugshop či Hidden Pleasures.
    Jo a ještě jedna věc k dýchání nosem, pokud se vám pak stane, že něco nosem neudýcháte, třeba když poběžíte, polezete do nějakého krpálu nebo budete běhat na úrovni svého tepového maxima, nic se neděje. Prostě na chvíli otevřete pusu, pořádně se nadýcháte a až to zase půjde, tak jí zavřete a zase budete dýchat nosem.
    Pokud na začátku běhu nedýcháte zhluboka, váš organismus nedostane požadovaný přísun kyslíku a začne vás píchat v boku. Jak už jsem napsal, nemusíte z toho mít strach. Pokud vás v boku začne píchat, zpomalte nebo přejděte do chůze a snažte se dýchat zhluboka, tak aby se vám nafukovalo bříško, bolest za chvíli sama ustoupí.
    Vysvětlovat do detailu, jak probíhá samotné propíchnutí, nepovažuji za smysluplné. Předpokládám, že použití kanyly a protažení šperku zná každý, kdo se chystá do dětí píchat za účelem jejich zkrášlení.


Píchání v boku může mít tyto dvě příčiny:

    Píchání v boku poznal každý, potká to stejně běžkyni jako běžce, zkušeného veterána stejně jako začátečníka. Pokud vás začne píchat v boku, většinou vás to zaskočí a dostanete strach, ale nebojte se, opravdu to nic není – jen to prostě bolí.
    Protože většina lidí v důsledku „honění času tyto části tréninku vynechává, řekneme si, proč je dobré se jim věnovat, a co vám to přinese, respektive, čeho se tím můžete vyvarovat.
    Zní to velmi jednoduše, ale v praxi se ukazuje, že většina lidí neumí správně dýchat. Navíc většina lidí ani netuší, že dýchá špatně. Naučili se to přeci ve chvíli, kdy je v porodnici plácli přes zadek, aby je donutili vyjádřit svůj první nesouhlas a vykřičet ho na celé kolo. A právě při té příležitosti se pořádně nadechli, museli, jinak by nemohli začít křičet. Ve chvíli, kdy spustili svůj ryk, pak zase pořádně vydechli. A o to jde, nádech a výdech musí být při běhu dynamický, jeho dynamika musí odpovídat tempu, kterým běžíme. To je to celé.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00