Jak na věc


příměstský tábor zoo brno

2017 - Příměstský tábor Spláchnutej, Úterý

    Druhý letní příměstský kemp proběhl v pražských Kobylisích, v našem tréninkovém místě v areálu TJ Sokol Kobylisy. Kempu se celkem účastnilo 14 dětských hráčů, které vedli dva zkušení trenéři naší tenisové akademie. První srpnový týden se odehrál ve znamení tropických veder, to však nebránilo malým hráčům v jejich tenisovém rozvoji.
    Příměstské tábory jsou skvělé pro děti, které se ještě bojí být dlouho pryč od rodičů. Rodiče tak mohou v klidu chodit do práce a přitom mít zajištěné hlídání svých dětí. Na městských nebo příměstských táborech se vedoucí často soustřeďují na rozvoj samostatnosti dítěte, rozvoj kreativity a na týmovou práci. Zaměření jsou velice pestrá, od sportu přes umění po kurzy programování.
    Prosíme rodiče, aby děti chodily na tábor ve sportovním oblečení a sportovní obuvi, které mohou umazat. Program jednotlivých dnů je připraven zvlášť pro děti předškolní a zvlášť pro školáky.


2017 - Příměstský tábor Spláchnutej, Čtvrtek

    Letošní letní prázdniny strávili naši trenéři celkem na 4 příměstských kempech v Praze i mimo naši metropoli - v Kralupech nad Vltavou. První příměstský kemp se uskutečnil přímo na Střeleckém Ostrově v centru Prahy, druhý pak v Kralupech nad Vltavou, třetí v Kobylisích na Praze 8 a čtvrtý proběhl opět v Kralupech nad Vltavou. Celkem se našich kempů účastnilo 55 dětí různého věku i rozdílné tenisové úrovně. Léto 2018 provázela tropická vedra, malým hráčům to však nevadilo a tenisový program střídali s jinými sportovními a zábavními aktivitami.
    Naše akademie organizovala v létě 2017 celkem pět tenisových kempů, z toho jeden srpnový týden v Kralupech n./Vl. v areálu Zimního stadionu. V článku níže si přečtěte, jaké zážitky si děti z kempu odnesly.
    Tenisové příměstské kempy se staly oblíbenou letní aktivitou hráčů naší akademie, ale i zájemců z řad veřejnosti. V letošním roce jsme uspořádali celkem 4 příměstské tábory. Dva v Kralupech nad Vltavou a dva v Praze (MČ P1 a MČ P8). Celkem se všech našich kempů zúčastnilo 51 dětí všech věkových a výkonnostních skupin.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00