Jak na věc


přírodní olivové mýdlo aphrodite

Olivové mýdlo s levandulí 100 g

    100% přírodní olivové mýdlo na ruce, obličej a vlasy Aphrodite ® Skin Care s granátovým jablkem je svým přírodním složením ideální pro všechny typy pleti.
    Oživte Vaše smysly povznášející vůní citrusů našeho přírodního olivového mýdla. Citronový olej bohatý na vitamin C jemně čistí pokožku a zároveň ji zanechává hydratovanou a jemnou. Toto mýdlo je obohaceno o olej šalvěje a listy, dobře známé pro své stahující a posilující vlastnosti. Lidé s akné a mastnou pletí požíváním zjistí, jak je toto mýdlo velmi prospěšné pro jejich pokožku. Jemný peeling lístky šalvěje je vhodný pro použití na obličej.
    Přírodní olivová mýdla nevysušují pokožku díky své základní ingredienci a tou je olivový olej. Všechny další přírodní oleje a extrakty z bylin a ovoce, dodávají mýdlům přírodní vůni a lečivý účinek jednotlivých složek.
    Mýdlo je jeden ze základních a nejpoužívanějších kosmetických výrobků. Přírodní olivové mýdlo Aphrodite je vyráběné tradičními metodami a je vhodné na obličej i tělo.


Přírodní olivové mýdlo bez parfemace 100 g

    Pro své velmi jemné a šetrné složení je vhodné pro všechny, pro dospělé i pro děti. Lidem trpícími kožními problémy se navíc ve většině případů daří nemoc zmírnit používáním přírodních olivých mýdel.
    Extrakt z granátového jablka je bohatý na třísloviny, anthocyaniny, vitamíny a minerály a je dobře známý pro své antioxidační vlastnosti. Spolu s vysokým procentem olivového oleje, pomáhá udržovat pokožku jemnou a hydratovanou. Jeho osvěžující vůně povzbudí vaše smysly. Díky svému obsahu tříslovin, které jsou vysoce adstringentní, může také pomoci uzavřít póry mastné nebo smíšené pleťi.
    Hydratační Aloe Vera a uklidňující gel vytváří jemně vonící přírodní olivové mýdlo pro suchou kůží. Aloe vera je jednou z nejúčinnějších složek pro efektivní péči o pleť. Je bohatá na aminokyseliny, minerály a vitamíny a byla používána k léčbě různých kožních onemocnění jako jsou záněty či ekzémy již od starověku. Díky svému mírnému složení může být mýdlo použito jak pro obličej, tak i pro tělo.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00