Jak na věc


přírodní olivové mýdlo aphrodite

Olivové mýdlo s mangem a papayou 100 g

    Hydratační Aloe Vera a uklidňující gel vytváří jemně vonící přírodní olivové mýdlo pro suchou kůží. Aloe vera je jednou z nejúčinnějších složek pro efektivní péči o pleť. Je bohatá na aminokyseliny, minerály a vitamíny a byla používána k léčbě různých kožních onemocnění jako jsou záněty či ekzémy již od starověku. Díky svému mírnému složení může být mýdlo použito jak pro obličej, tak i pro tělo.
    Přírodní olivová mýdla nevysušují pokožku díky své základní ingredienci a tou je olivový olej. Všechny další přírodní oleje a extrakty z bylin a ovoce, dodávají mýdlům přírodní vůni a lečivý účinek jednotlivých složek.
    Pro své velmi jemné a šetrné složení je vhodné pro všechny, pro dospělé i pro děti. Lidem trpícími kožními problémy se navíc ve většině případů daří nemoc zmírnit používáním přírodních olivých mýdel.
    Extrakt z granátového jablka je bohatý na třísloviny, anthocyaniny, vitamíny a minerály a je dobře známý pro své antioxidační vlastnosti. Spolu s vysokým procentem olivového oleje, pomáhá udržovat pokožku jemnou a hydratovanou. Jeho osvěžující vůně povzbudí vaše smysly. Díky svému obsahu tříslovin, které jsou vysoce adstringentní, může také pomoci uzavřít póry mastné nebo smíšené pleťi.
    Mýdlo je jeden ze základních a nejpoužívanějších kosmetických výrobků. Přírodní olivové mýdlo Aphrodite je vyráběné tradičními metodami a je vhodné na obličej i tělo.


Olivové mýdlo s citronem a šalvějí 100 g

    Oživte Vaše smysly povznášející vůní citrusů našeho přírodního olivového mýdla. Citronový olej bohatý na vitamin C jemně čistí pokožku a zároveň ji zanechává hydratovanou a jemnou. Toto mýdlo je obohaceno o olej šalvěje a listy, dobře známé pro své stahující a posilující vlastnosti. Lidé s akné a mastnou pletí požíváním zjistí, jak je toto mýdlo velmi prospěšné pro jejich pokožku. Jemný peeling lístky šalvěje je vhodný pro použití na obličej.
    100% přírodní olivové mýdlo na ruce, obličej a vlasy Aphrodite ® Skin Care s granátovým jablkem je svým přírodním složením ideální pro všechny typy pleti.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00