Jak na věc


půjčovna společenských šatů praha

Pobočka Dianthé Praha v OC Galerie Harfa je uzavřena. Omlouváme se.

    Přijďte si vybrat svatební nebo společenské šaty, kabelky, boty a jiné doplňky do naší prodejny a půjčovny v ulici Žitná 40 Praha 2. Více informací o tom jak se k nám dostanete, najdete v kategorii Kontakty.
    Poskytujeme poradenství a služby v oboru odívání pro společenské příležitosti. Půjčujeme, prodáváme, upravujeme a dodáváme šaty pro ženy, muže i děti. Působení v oboru tradujeme od roku 1992.


Svatební salon ADAMA - přednosti

    Doporučujeme: Pro pány pořiďte kvalitní společenské košile a kravaty. Profesionální účesy – informace, rady a tipy. Svatební šaty pro váš velký den. Kadeřnický salón studio MONE pro krásný účes. Kosmetický salon – nechte se hýčkat od profesionálů. Pro dámy luxusní spodní prádlo . Pronájem limuzín pro každou slavnostní přílezitost. Punčochy a podvazky – pořiďte si krásné spodní prádlo. Kamereman – chcete natočit váš důležitý okamžik? Krásné svatební kytice koupíte na Svatební kytice.cz . Stříbrné šperky – velký výběr prstenů a dalších šperků. Snubní prsteny pro vaší svatbu. svatební foto a video od profesionálů. Potřebujete kompletní svatební servis? Svatební služby kladensko . Kvalitní pánské košile za skvělé ceny. Sháníte boty a doplňky? ARNO.cz obuv-boty. Aoděvy – oblečení, doplňky pro vás volný čas. Vlasová kosmetika online na www.nehty-vlasy.cz . Potřebujete kvalitní pánské kravaty ?
    Dámské společenské šaty a společenská móda, krátké šaty, plesové šaty, letní šaty, šaty na svatbu pro matky, koktejlky, dámské halenky a sukně, kalhoty, jeansy, kabelky ve specializovaném salonu pro společenskou módu v Praze – Đianthē Praha. Najdete zde také pánské obleky a doplňky jako motýlky a šle ke kalhotům
    Vítáme Vás na webových stránkách butiku Đianthē Praha– neoblíbenější specializované prodejně a půjčovně společenské módy v Praze. Đianthē Praha je specializovaný prodejce společenských šatů, halenek, kalhot, jeansů, plesových šatů, koktejlových a letních šatů, šatů do tanečních, šatů na maturitní ples a dámských kostýmků v hlavním městě Praha. Salon Đianthē Praha 9 a jeho společenské šaty jsou pro vás na trhu již od roku 2005. Je tomu již 12 let, co se nám úspěšně daří Vás oblékat na výjimečné společenské události.


Půjčovna a prodej svatebních a společenských šatů a obleků Praha

    Několik let se chystáte na velký den Vašich dětí. Tzv. „Zkoušku z dospělosti“, které předchází maturitní ples. Chcete, abyste vy i Vaše děti vypadali co nejlépe? Máme pro Vás řešení, vyberte si společenskou róbu pro tento den v našem salónu. Společenské šaty, které Vám padnou, a budete se v nich skvěle cítit. Pohodlné večerní boty, které budou sladěné s barvou vašich doplňků a nakonec nějaký šperk, který podtrhne Vaši krásu a zvýrazní Váš dekolt.
    Věříme, že Vaše návštěva ve Svatebním salonu ADAMA se pro Vás stane nejen přínosnou a inspirativní, ale především změní pohled vašeho okolí. Vždyť ne nadarmo se praví, že šaty dělají člověka!
    Bohatá nabídka sortimentu Svatebního salonu ADAMA, kde lze nalézt šaty všech barev i velikostí pro ženy, muže i děti, je průběžně aktualizována. Šaty, které jsou k dispozici ke koupi či zapůjčení lze vyzkoušet přímo na prodejně, včetně doplňků jako jsou například vázanky, motýlky, věnečky a aj.
    Od roku 1992 vystupuje firma jako Svatební salon ADAMA a dodává, vyrábí a upravuje produkty a poskytuje poradenské služby se zaměřením na svatební a plesové šaty, pánské obleky, promoční šaty, sváteční oděvy pro děti, doplňky k šatům a další.


Svatební salon ADAMA - historie

    Vyberte si z luxusní nabídky svatební nebo společenské šaty od velikosti 34 až 56. Ke svatebním či jiným společenským šatům si můžete vybrat ze široké nabídky doplňky pro jakoukoliv příležitost. Nádherné šperky a bižuterie, vlasová dekorace nebo dámské lodičky, společenské boty a kabelky.
    Pokud ano, nebudou na Vaší svatbě chybět družičky. Šaty, obleky, smokingy a doplňky pro družičky a jejich malé partnery v různých velikostech. Oblékneme družičky od jednoho roku věku až po mladé slečny s výškou 176cm. Družby od jednoho roku věku až po velikost 42.
    Nabídka šatu Svatebního salonu ADAMA je orientována na produkty z dílen českých módních návrhářů, z dílen Itálie, Francie a USA. Svatební salon ADAMA poskytuje kromě poradenství také krejčovské služby. Vybrané šaty lze tedy upravit přímo na míru.
    Svatební salon ADAMA se zabývá výrobou závojů, vlasových ozdob, věnečků či dekoračních doplňků k šatům. Mnohé z těchto produktů vycházejí z vlastních návrhů a jedinečných postupů dílny Svatebního salonu ADAMA, díky tomu nabízené šaty vystupují na společenských akcích jako originály.


Společenská móda Đianthē Praha 9 – společenská móda, dámské kostýmky, dámské halenky, jeansy, koktejlové šaty, krátké šaty, bundy, kalhoty, pánské motýlky, šle a doplňky

    Na své si u nás přijdou i panové. I pro ně máme velkorysou nabídku. Luxusní pánské obleky, fraky, smokingy nebo žakety od velikosti 44 až 66 na svatební či jinou společenskou akci. I k pánské róbě patří doplňky. U nás si můžete vybrat podle vlastní představy pánskou společenskou obuv, manžetové knoflíčky, kravatu, motýlka a jiné.
    Rodinná firma ADAMA vznikla v roce 1990 v Praze, kde působí dodnes. Ve svých prvopočátcích zpracovávala a upravovala textil pro klienty z filmových, hudebních a divadelních oborů, mimo jiné i pro Národní divadlo.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00