Jak na věc


panty klavirove

Změnili jsme adresu našich stránek

    klavírový pant do vašeho bytu můžete zakoupit přímo od české firmy Dorian Dekor, klavírový pant vám dodáme na míru podle vašich požadavků a tak aby co nejlépe ladilo s designem vašeho interiéru. Pomůžeme vám s kompletní přestavbou a modernizací vašeho bytu, domu nebo kanceláře aby odpovídal nejnovějším trendům a moderním designům. Vyzkoušejte naše služby, objednejte si naše zboží, klavírový pant je jednou z mnoha položek které můžeme vašemu perfektnímu bydlení nebo reprezentativní ploše dodat. Nabízíme záclony, závěsy, garnýže a služby dekoratérského studia. Jsme dekoratérské studio s dlouholetou tradicí, víme po čem zákazník touží a umíme to splnit. Vyzkoušejte naše služby.
    originální látky nabízíme v celé řadě variant, u nás si vybere každý zákazník originální látky přesně podle svých požadavků, pro více informací se na nás stačí obrátit telefonicky nebo odeslat váš dotaz emailem.
    Provádíme opravy a ladění klavírů, pianin a akustických klávesových nástrojů v bytech, koncertní a studiová ladění s asistencí, rekonstrukce, generální opravy včetně povrchových úprav, posudky, poradenství, pronájem, nákup a prodej nástrojů.
    U nás seženete i koberce sk, nabízíme rychlé dodání a dodržení dohodnutých termínů, víme že je pro vás vaše bydlení na prvním místě. koberce sk od DORIAN DEKOR s.r.o..

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00