Jak na věc


panty klavirove

Informace o produktu klavírový závěs CNS, 1m/40mm

    U nás seženete i koberce sk, nabízíme rychlé dodání a dodržení dohodnutých termínů, víme že je pro vás vaše bydlení na prvním místě. koberce sk od DORIAN DEKOR s.r.o..
    Provádíme opravy a ladění klavírů, pianin a akustických klávesových nástrojů v bytech, koncertní a studiová ladění s asistencí, rekonstrukce, generální opravy včetně povrchových úprav, posudky, poradenství, pronájem, nákup a prodej nástrojů.
    klavírový pant do vašeho bytu můžete zakoupit přímo od české firmy Dorian Dekor, klavírový pant vám dodáme na míru podle vašich požadavků a tak aby co nejlépe ladilo s designem vašeho interiéru. Pomůžeme vám s kompletní přestavbou a modernizací vašeho bytu, domu nebo kanceláře aby odpovídal nejnovějším trendům a moderním designům. Vyzkoušejte naše služby, objednejte si naše zboží, klavírový pant je jednou z mnoha položek které můžeme vašemu perfektnímu bydlení nebo reprezentativní ploše dodat. Nabízíme záclony, závěsy, garnýže a služby dekoratérského studia. Jsme dekoratérské studio s dlouholetou tradicí, víme po čem zákazník touží a umíme to splnit. Vyzkoušejte naše služby.


Podívejte se na naše reference ty hovoří za nás. Děkujeme, že si necháte udělat nezávaznou objednávku. Za to přeci nic nedáte.

    originální látky nabízíme v celé řadě variant, u nás si vybere každý zákazník originální látky přesně podle svých požadavků, pro více informací se na nás stačí obrátit telefonicky nebo odeslat váš dotaz emailem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00