Jak na věc


pavel paska agent wikipedie

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

    Na instagramu Sparty je fotka kabiny a připravených dresů a zahlédl jsem tam dres Köstla a Sáčka, další na fotce vidět nebylo , takže se necháme překvapit
    Před Spartou je doslova historická šance. Kádr je zdecimovanej, soupeř skvělej. My fanoušci do toho dnes musíme dát úplně všechno, nepochybuju, že hráči udělaj to samý. Kdyby to vyšlo, fantazie. Když to nevyjde, stejně musí znít na Letný pořádnej potlesk.
    I v naší lize je bilance super - letos 12-0-0, vloni 12-1-2, předloni 15-0-0, o rok dříve 12-2-1, takže jsme za poslední 4 roky poznali z nějakých 80 zápasů hořkost porážky jen v 7 zápasech.


Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

    Jak se tak dívám na ostatní delegace, vypadá to, že komise rozhodčích chce po minulém kole zklidnit nálady. Očekávám víceméně rovinu všade (snad jen Ardeleanu v Příbrami by mohl trochu pomoci, kdyby to bylo třeba). Zlínu v Teplicích ”na usmířenou” nejen nasadili to nejkvalitější (při Královcově odpočinku po čtvrtfinále EL), co je k dispozici (Zelinka, Pelikán, Caletka), ale dokonce i dva další z kvalitnějších hlavních rozhodčích (Jech, Franěk) jako brankové asistenty! Jiné zdůvodnění nasazení brankových asistentů zrovna v tomto utkání si představit opravdu neumím...
    Mám pocit, že slovy ”typická hraniční situace” máš na mysli offside. To, že má nohy v rovině s bekem, neomlouvá zbytek jeho nakloněného těla do offsidu.
    Chci tím podtrhnout význam dnešního dne a úspěchu, jakým náš postup do čtvrtfinále a výsledek 1-2 ve Villarrealu je. Když jsem kupoval vstupenku na dnešní utkání, bál jsem se, že nebude už o co hrát a že v podstatě půjdu klukům kdyžtak v podstatě poděkovat za jejich letošní účinkování v evropských pohárech. Protože na hřišti nás až do čtvrtfinále nepřehrál nikdo, porážka s CSKA jde na vrub rozhodčího. Užijme si ten výjimečný večer, žeňme kluky za postupem, věřím, že všichni nechají na hřišti všechno, síly, duši i srdce. A i kdyby se postup nepovedl, dejme jim najevo, že si jejich účinkování v evropských pohárech a toho, co tam v této sezóně předvedli, vážíme a že jsme na ně hrdí.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00