Jak na věc


plastová střešní okna roto rolety do oken

Plastové střešní okno ROTO WDF R48 K W AL

    Výklopně-kyvné okno Premium řady 8xx je vyráběno důsledně podle principu společnosti ROTO. Díky umístění otočného bodu v horní části okna se dá okno kompletně otevřít směrem ven. Všechny funkce okna se dají pohodlně ovládat pomocí kliky jednou rukou. ROTO nabízí bezpečnostní zasklení s ochranou proti slunečnímu světlu a tepelnou izolací sériově i u oken standardní řady.
    Nízkoenergetické kyvné ROTO Střešní okno DESIGNO R6 WDF R68A K WD AL, dvojsklo, představuje zcela novou generaci energeticky úsporných střešních oken. Předností je zapuštěný rám a celoobvodové kov...
    Věříme, že i Vám dokážeme nabídnout výrobek nebo službu , kterou právě hledáte a těšíme se na shledání s Vámi.
    Střešní okna pro kombinaci do sestav s okny ROTO PREMIUM. Kyvná střešní okna ROTO STANDARD PLUS jsou ideální variantou do místností, kde jsou okna těžko přístupná, protože jsou umístěná výše nad podlahou. Jsou vhodná zejména pro prostory, kde je důraz kladen na prosvětlení a provětrání. Vyrábí se v plastové i dřevěné variantě, zateplená i nezateplená. Okna ROTO STANDARD PLUS - nejširší nabídka typů zasklení a rozměrů (22 velikostí).


Střešní okna ROTO, lemování, montážní doplňky, rolety a žaluzie k oknům ROTO

    Rozšířením nabídky kvalitních střešních oken ROTO o model Designo R8 NE stanovila společnost ROTO nové měřítko pro stavby s nízkou energetickou náročností. Díky maximální tepelné izolaci, výraznému designu a sladěnému tvaru pro montáž do střechy. Dokonalým stylem vyniká i víceúčelová klika ve spodní části okna v matném nerezovém provedení s ergonomickým tvarem a zajištěním polohy.
    Nízkoenergetické kyvné ROTO Střešní okno dřevěné DESIGNO R6 WDF R68A H WD CU/TV, dvojsklo, představuje zcela novou generaci energeticky úsporných střešních oken. Předností je zapuštěný rám a cel...
    V nabídce střešní okna ROTO, lemování k oknům, montážní doplňky, rolety a žaluzie k oknům ROTO. Nákup formou elektronického tržiště u více prodejců dle výběru nejbližší lokality.
    S okny RotoTronic získá Vaše střecha inteligentní prvek. Střešní okno se zabudovaným pohonem a ovládáním splňuje všechny požadavky na kvalitu moderního bydlení. Součástí řešení, které stačí pouze zapojit do elektrické zásuvky, jsou všechny potřebné komponenty k automatickému otevírání a zavírání okna.
    Nízkoenergetické kyvné ROTO Střešní okno DESIGNO R6 WDF R66E H WD AL, dvojsklo, představuje zcela novou generaci energeticky úsporných střešních oken. Předností je zapuštěný rám a celoobvodové...


ROTO Plastové střešní okno WDF R68C K W WD CU/TV, dvojsklo

    ROTO Plastové střešní okno DESIGNO R6 WDF R69G K WD AL, trojsklo, představuje zcela novou generaci energeticky úsporných střešních oken. Předností je zapuštěný rám a celoobvodové kování. Díky špič...
    Nízkoenergetické kyvné ROTO Střešní okno DESIGNO R6 WDF R68A K WD CU/TV, dvojsklo, představuje zcela novou generaci energeticky úsporných střešních oken. Předností je zapuštěný rám a celoobvodové ...
    Střešní okna ROTO s „klasickým“ kyvným systémem otevírání slouží po mnoho let jako prostředek pro prosvětlení a provětrání místností. Je to varianta funkčně a cenově přijatelná zejména pro místnosti s vysokou nadezdívkou, kde z oken není požadován výhled.
    Okno ROTO BASIC - okno s „klasickým“ kyvným systémem otevírání slouží po mnoho let jako prostředek pro prosvětlení a provětrání vysokých místností. Okno kyvné s plaveným tepelně izolačním dvojsklem
    Systém RotoTronic dodá každé střeše inteligenci. Střešní okna ROTO s integrovaným pohonem a ovládáním. Okno obsahuje všechny potřebné komponenty k automatickému otevírání a zavírání okna. Střešní okno je připraveno na použití nejrůznějšího příslušenství.


ROTO Střešní okno dřevěné WDF R66E H N WD AL, trojsklo

    Osa otáčení kyvného střešního okna ROTO Top je umístěna v horní třetině okna. U výsuvně kyvného okna Top lze bez problémů ovládat všechny jeho funkce jedinou klikou. Velmi úzký profil rámu zaručuje, že se do obytného prostoru dostane hodně světla. A pocit bezpečí dodává velmi bezpečné tříbodové zajištění okna s výborným těsněním.
    ROTO Plastové střešní okno DESIGNO R6 WDF R69P K WD AL, trojsklo, představuje zcela novou generaci energeticky úsporných střešních oken. Předností je zapuštěný rám a celoobvodové kování. Díky špič...
    Inteligentní technika zaručuje maximální komfort bydlení s dostatkem světla, volným přístupem k oknům a volným výhledem. Včetně dokonalého ovládání. Princip společnosti ROTO zohledňuje všechno: žádné rušivé okenní křídlo uvnitř místnosti, pohodlné ovládání jednou rukou ve spodní části okna. Jedna klika pro otevírání, větrání a mytí. A jako ideální doplněk elektricky ovládaná venkovní roleta.


ROTO Střešní okno dřevěné WDF R86E H N WD AL, trojsklo

    Rozšířením nabídky kvalitních střešních oken o model Designo R6 NE stanovila společnost ROTO nové měřítko pro stavby s nízkou energetickou náročností. Díky maximální tepelné izolaci, výraznému designu, sladěnému tvaru pro montáž do střechy je nízkoenergetické střešní okno. Dokonalým stylem vyniká i víceúčelová klika ve spodní části okna v matném nerezovém provedení. Kyvné okno ROTO Designo R6 se hodí do obtížně přístupných prostor.
    Základní nabídka střešních oken ROTO: Nízkoenergetické střešní okno ROTO R8 výklopné kyvné, nízkoenergetické střešní okno ROTO DESIGNO R6 kyvné, nízkoenergetické střešní okno ROTO DESIGNO R6 ROTOTRONIC elektrické, výklopné kyvné střešní okno ROTO PREMIUM, výsuvně kyvné střešní okno ROTO TOP, kyvné střešní okno ROTO STANDARD, kyvné střešní okno ROTO STANDARD PLUS, kyvné střešní okno ROTO BASIC, elektrické kyvné ROTOTRONIC STANDARD, elektrické kyvné ROTOTRONIC STANDARD PLUS.
    Nízkoenergetické dřevěné kyvné ROTO Střešní okno DESIGNO R6 WDF R65 H WD AL, dvojsklo, představuje zcela novou generaci energeticky úsporných střešních oken. Předností je zapuštěný rám a celoobvod...


Tato webová stránka používá cookies

    Se střešními okny ROTO RotoTronic získá Vaše střecha inteligentní prvek. Střešní okno ROTO se zabudovaným pohonem a ovládáním splňuje všechny požadavky na kvalitu moderního bydlení. Součástí řešení, které stačí pouze zapojit do elektrické zásuvky, jsou všechny potřebné komponenty k automatickému otevírání a zavírání okna. Okna jsou navíc už připravená na montáž příslušenství a doplňků.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00