Jak na věc


plastové ploty k rodinnému domu

Velká odolnost vůči atmosférickým vlivům

    Zpracování i široký výběr v tvarování i barvě dává možnost skvěle přizpůsobit díly stylu domu i jeho okolí. Plastové ploty můžeme doporučit k rodinným domům, ale i pro ochranu pozemku firem, výroben nebo veřejných prostor.
    Plastové ploty se staly hitem, jsou originální a chrání rodinné zázemí na 100 %. Nejsou totiž transparentní a na rozdíl od plotů dřevěných, do zahrady není vůbec vidět (žádné skulinky mezi příčkami). Nikoho tak nemusí zneklidňovat, že by mu někdo viděl do zahrady. Přístup je otevřen jen přátelům a známým, kteří přijdou brankou.
    Nabízíme vám kompletní služby v zaměření, přípravě i samotné instalaci plotu. Zajistíme dodávku materiálu i spojovacích dílů. Kdykoli se na nás můžete obrátit, ochotně vám přiblížíme termín zhotovení i kalkulaci podle zvoleného typu plotu a velikosti osazovaného pozemku. Při montáži vždy dbáme na pečlivé usazení. Dodržujeme sjednané termíny i odsouhlasený rozpočet.


Moderní avantgarda zahradních staveb

    Plot je nezbytnost a řadí se mezi zahradní stavby, proto by se měl brát v úvahu fakt, že je potřeba ho vybrat kvalitní a dlouho životný. Přece jenom je to věc, která je vidět a úzce koresponduje i se stylem domu. Dnes se u moderních domů, čím dál více objevují ploty plastové, které jsou atraktivním řešením.
    Pro plastové ploty je dostačující, když se opláchnou vodou a smyjí se nečistoty. Při zalévání zahrady se rovnou využije voda ze zahradní hadice a je hotovo. Novodobá technologie dala vznik stálobarevné povrchové úpravě, která je větruodolná. Plastové ploty jsou odlehčenou verzí dřeva, jejich hmotnost je nižší a tím pádem si udržují status těch nenáročnějších, co se týče konstrukce a manipulace. Na výběr jsou z různých barev, každý si tu najde tu svou.
    Ploty jsou k obydlí samozřejmostí, protože chrání majetek domu, ale i jeho bezprostřední blízkost. Pokud má někdo velký dům, tak má jistě i garáž, zahradu a v ní další komponenty. Oplocení obydlí je tedy důležitým krokem, který se nesmí zanedbat. Jednak je to z hlediska bezpečí, ale i soukromí. Když si představíme dům, jež je obklopen zahradou, ale není oplocen, je pro zloděje snadnou kořistí. Až záhy člověk zjistí, že mu ze zahrady zmizela trampolína, nafukovací bazén nebo nový zahradní traktůrek.


Lehce omyvatelný povrch PVC plotu

    Krásný a upravený plot doplní styl domu, funkčně ochrání pozemek před nežádoucím vstupem, zvýší pocit bezpečí a soukromí. Nový typ materiálu vám zároveň zaručí naprosté pohodlí, nevyžaduje zcela žádnou údržbu. Plasty jsou upravené pro vysokou odolnost vůči změnám teplot, přímému UV záření i spádové vodě. Velkou výhodou je garance tvarové i barevné stálosti. Díly nenasáknou vodou, nekorodují ani nehnijí. Ani v delším časovém horizontu není třeba měnit poškozené díly nebo obnovovat povrchovou úpravu. Plastové ploty mají skvělou odolnost i vůči mechanickému poškození.
    Vítejte na stránkách, kde se dozvíte vše nezbytné o plastových plotech, které jsou v současnosti velmi oblíbenou variantou výběru plotů vůbec. Než se člověk pustí do výstavby, měl by o tomto druhu plotu rozhodně něco vědět a informovat se o možnostech.
    Plastový plot navíc na první dojem působí úplně stejně jako plot dřevěný, i když je z PVC, recyklátu nebo v kombinaci s dřevěnými vlákny. A co víc? Je prakticky bezúdržbový, což se o celodřevěném plotu rozhodně říci nedá. Ten se musí ošetřit, znovu natřít a pořád dokola. Plastové ploty tak ušetří spoustu času, který lze investovat jinam.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00