Jak na věc


plesové účesy pro polodlouhé vlasy s čelenkou

AKCE - plesové líčení s účesem za 890,- Kč

    Cena i délka česání se odvíjí od náročnosti Vámi zvoleného účesu. Počítejte cca 1,5 – 2 hodiny, při velice složitých účesech či složitějším líčení se doba může ještě prodloužit. Ideální doba líčení a účesu je co nejvíce před akcí, ale díky kvalitní kosmetice by mělo líčení vydržet i když se necháte nalíčit dříve. Důležité je líčení a účes před samotnou akcí příliš nezatěžovat např. sprchováním či pokrývkami hlavy.
     Pokud se Vám líčení i účes líbil, vše bylo sladěno tak jak má, nabízím také další vizážistické služby jako svatební líčení a účes, denní líčení a minikurzy líčení a fotomakeup - líčení na fotografie.
    Jak již bylo řečeno, plesový účes je nutno zvolit hlavně podle stylu a barvy šatů. U dlouhých splývavých šatů je vhodný dlouhý a volný účes, ale bez copánků. U širších šatů je potřeba zvolit účes, který vybalancuje celkový vzhled. K malým výstřihům se výborně hodí dlouhé a vlnité vlasy. Samozřejmě je nutné počítat s Vašimi rysy jako délka, hustota a typ vlasů či tvar obličeje.
    Líčení je také možné doplnit i účesem. Stejně jako líčení, účes je nutno zvolit podle šatů, které budete mít na sobě a samozřejmě podle typu, hustoty, délky Vašich vlasů a Vašich rysů.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00