Jak na věc


podlahové topení elektrické rohože pokládka

Dvoužilová topná rohož HM 150, 150W/m².

    V koupelně je nutné zajistit si tepelný komfort. Dokonce by v ní měla být v porovnání s ostatními místnostmi v domácnosti nejvyšší teplota. A kam s mokrým ručníkem?
    V případě rekonstrukce podlah v bytě či domě, kdy chceme použít podlahové topení a nechceme, nebo nemůžeme udělat podlahu úplně novou, by Vám mohl pomoci tento jednoduchý postup pokládky jak udělat elektrické podlahové vytápění.
    Topné panely využívají princip sálavého nebo-li infračerveného vytápění. Sálavé teplo neohřívá vzduch, ale přímo předměty na které dopadá - stěny, podlaha, nábytek, lidské tělo.
    vítejte v internetovém obchodě Podlahové-vytápění.eu, který nabízí sortiment nejen z oblasti elektrického podlahového vytápění ale zabývá se kompletním řešením elektrického vytápění, topení.
    Výhodou topných rohoží je proti topným kabelovým okruhům snadná a rychlá pokládka. Jejích tvarem je také zajištěno rovnoměrné rozložení výkonu. Rohože jsou určeny spíše pro instalaci do pravidelných ploch.


Dvouzónový regulátor pro ochranu venkovních ploch nad 3 kW ETO2 4550

    Díky tomuto postupu je možné s malou konstrukční výškou udělat funkční podlahové vytápění. Výška konstrukce včetně podlahy muže být do 3cm. Nahřátí podlahové krytiny, s použitím dlažby je cca 15minut. U plovoucích podlah, linolea, koberce cca 25minut.
    Elektrický osoušeč rukou s bezdotykovým spínaním. Osoušeč v plastovém provední, určený k pevné montáži na stěnu, příkon topného tělesa 1800W. Přívodní šňůra je opatřena připojovací vidlicí.
    Topné kabely umožnují flexibilnější pokládku podlahového topení než topné rohože, jsou vhodné do nepravidelných topných ploch, jejich instalace je o trochu náročnější než u topných rohoží.
    Vytápění topných fólií je založeno na stejném principu jako u sálavých panelů - infračerveném sálavém vytápění. Topné fólie se umísťují přímo pod nášlapnou vrstvu.
    Uvedený postup jak instalovat podlahové topení je vhodný pouze pro doplňkové podlahové topení, to znamená používání topení cca 8h denně. Doplňkové izolace F-board plnohodnotně nenahradí hlavní izolaci.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00