Jak na věc


podzimní výrobky ze šišek

Kniha – Veselé celoroční tvoření

    A pokud vás zajímá, co se dá všechno vyrobit ze šišek, tak si pusťte tuto sobotu (tzv. 14.9.2019) po obědě Rady ptáka Loskutáka, kde vám s Petrem Rychlým poradíme, co a jak.
    panáček z šišky podzimní výrobky podzimní tvoření z kukuřice podzimní tvoření z kastanu panacci z kastanu podzimní výrobky z kaštanů podzimní tvoření podzimní panáčci podzimní výrobky dětí výrobky z kaštanu tvoření z kukuřice podzimni prace s dětmi panáčci z šišek panacci z kukurice podzimni tvoreni ze sisek podzimní kreslení s dětmi podzimní náměty kreslený panáček podzimní tvoření s dětmi podzimní výrobky pro děti tvoření ze šišek tvoření z šišek podzimní panáček podzimni kresleni podzimní tvoření pro děti výrobky z kaštanů pro děti podzimní vyrobky ze šišek panacek z kukurice kreslení panačci panáček ze šišky podzimní tvořeníčko s dětmi panáčci ze šišek tvoření s dětmi podzim podzimní výrobky s dětmi podzimní výrobky z kukuřice panáček z kaštanů podzimní náměty pro děti podzimní tvořeníčko podzimní výrobky z papíru tvoření z kaštanů náměty na podzimní tvoření s dětmi panáček ze šišek


Komentáře k práci "Podzimní panáčci"

    Příroda nám dává na podzim spoustu krásných materiálů na tvoření a byla by škoda je nevyužít…. a tak vám přináším tento nápad na výrobu jednoduchého věnce za pár korun.
    Na adventní čas si budeme muset ještě chvíli počkat, ale co takhle si vyzdobit náš domov dekorací ze šišek? Tvořivosti a vynalézavosti se meze nekladou, je to přírodní materiál, který vdechne našemu příbytku kouzelnou atmosféru a náklady na výrobu jsou téměř nulové.
    Horní část šišek můžeme nazdobit přírodninami, jako jsou různé bobule, trávy, podzimní listí, které přilepíme např. tavnou pistolí. Připevníme stuhu v přírodních odstínech a umístíme např. do zahradního domku, na plot na chalupě, ale také do interiéru.
    Můžeme použít šišky borovicové, které jsou pevné a drží tvar, dále šišky modřínové, které jsou sice menší, ale působí elegantněji a jemněji a v neposlední řadě šišky smrkové, které mají na rozdíl od předchozích dvou jiný tvar.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00