Jak na věc


pojivo pro kamenný koberec brno-venkov

Dupont Refinish epoxidový základ 3,5L

    Při výrobě používáme zahraniční i vlastní technologie v sintrované (bronzové, kovové), pryskyřičné a keramické vazbě, plněné kvalitním syntetickým a přírodním práškovým diamantem a kubickým nitridem boru již od roku 1991, kdy naše společnost DIAMA CZ s.r.o. začínala podnikat, na základě dlouholetých zkušeností v tomto oboru, jako fyzická osoba pod názvem Zdeněk Mantl - DIAMA.
    BL Diamond s.r.o., náměstí Klášterní 3, 417 05 Osek u Duchcova, Česká republikaTelefon: (+420) 417 835 400, FAX: (+420) 417 835 200IČO: 27274926, DIČ: CZ27274926, ID datové schránky: k6ym3K, výpis z OR zdečíslo účtu 33338884/5500, IBAN: CZ72 5500 0000 0000 3333 8, SWIFT:RZBCCZPP
    Vyrábíme, opravujeme a vyvíjíme diamantové nástroje, CBN nástroje brousící, řezací, vrtací a leštící na opracování kovů, tvrdokovů, plošného skla, sklářského dekoru, optického skla, drahých kamenů, keramiky, grafitu, kamene a jiných tvrdých materiálů.


Dupont Refinish pojivo Imron Elite Binder HS 3,5L

    Nejširší síť prodejen se stavebním materiálem a příslušenstvím v České republice, obchody PRO-DOMA, nabízí stavitelům kompletní sortiment při jejich stavbě, jehož součástí je samozřejmě i celá řada stavebních pojiv předních značek. Než se pustíte do svého projektu, zajistěte si spolehlivého dodavatele cementu a dalšího materiálu. V našich obchodech vždy naleznete špičkovou kvalitu, zákaznický přístup a kompletní servis. Nejinak tomu bude i v případě, že nás kontaktujete s poptávkou pojiva do malty a dalších podobných materiálů.
    Zabýváme se také poradenskou činností, především svým zákazníkům, kdy řešíme technologické postupy a problémy opracovávání diamantovými a CBN nástroji v jejich provozu, ale také možným budoucím odběratelům.
    - nerozhoduje -bíláčernáčervenáčiráhnědošedánahnědlápřírodní (šedá)zelenážlutážlutohnědácihlově červenákámen (šedá)modrášedáhnědámléčně bílásvětle žlutohnědá
    Kromě vlastní výroby standardních diamantových nástrojů a CBN nástrojů značených mezinárodním značením FEPA jako jsou diamantové brusné kotouče, tělíska, CBN brusné kotouče, tělíska, diamantové trubkové vrtáky, záhlubníky, frézy, diamantové řezací kotouče, CBN řezací kotouče, diamantové tablety, kroužky, kostičky, honovací lišty, segmenty, lapovací a leštící pasty a další speciální nástroje, se úspěšně věnujeme vývoji nástrojů pro zakázkovou výrobu, dle potřeb zákazníka a dalšímu vývoji a zlepšování technologických postupů při vlastní výrobě.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00