Jak na věc


pokémon karty pravidla hry

NEJNOVĚJŠÍ KOMENTÁŘE POD ČLÁNKY

    Patříte mezi fanoušky Pokémonů? Pak vám nesmí chybět tato úžasná sada s motivem k filmu Detective Pikachu. Začněte nové dobrodružství v Rhyme City s balením Pokémon TCG: Detective Pikachu Character, ve kterém na vás mimo jiné čeká i legendární Pokémon Mewtwo ve své foilové GX promo kartě..
    Patříte mezi fanoušky Pokémonů? Pak vám nesmí chybět tato úžasná sada s motivem k filmu Detective Pikachu. Rozjeďte sérii vyšetřování společně s malým elektrickým detektivem Pikachu!.
    Každý Pokémon potřebuje ke svému útoku dostatečný počet energií. Hráč si musí zkontrolovat, jaký typ energie útok potřebuje a pokud útok vyžaduje bezbarvou energie, může hrát přiřadit Pokémonovi libovolný typ energie. Přiřazovat energii hráč může pouze jednou během svého tahu.
    V předchozím článku jsme vám představili hned několik způsobů, jak můžete hrát Pokémony. Pokud se rozhodnete pro karetní hru Pokémon, tak v tomto článku vám vysvětlíme její základní pravidla, schopností Pokémonů a karet, průběh hry a jak hra končí. Vše přehledně a jednoduše.


Tcg: detective pikachu character

    Karetní hra Pokémon je sběratelská karetní hra, která vychází z animovaného pořadu Pokémon a videoher na konzole od společnosti Nintendo. Je na světě od roku 1996 a každým rokem vyjde mnoho nových kartiček, které postupně hru aktualizují a přidávají do ní nové Pokémony, možnosti hraní a typy karet. Nejnovější série nese název Sun and Moon a hráčům připomíná Pokémony a atmosféru z regionu Alola, Sinnoh, Kalos, Hoenn a Johto.
    Pokémoni se navzájem vyřazují svými útoky a schopnostmi. Každý Pokémon patří k jednomu z 11 typů. Každý typ má své specifické zbarvení, slabost, odolnost a využívají unikátní typy energií. Je důležité zmínit, že každý typ Pokémona vyniká v něčem jiném, co má určitý dopad na celou hru.
    Nalákal vás tento článek a chcete vyzkoušet karetní hru Pokémon? Předpřipravené balíčky a nejrůznějších produkty můžete zakoupit ve vaši lokální herně příp. přes internet v e-shopu Veselý drak.
    Nejnovější rozšíření, které přišlo v sérii Ultra Prism. Jedná se o kartu, kterou hráč může mít v balíčku pouze jednou. Ostatní karty může mít v balíčku maximálně 4x. Po zahrání Prism Star karty, karta nejde do odpadiště, ale do ztracené zóny, ze které se již nedostane.
    Karty Pokemon - Pokemon-Guru.cz - je informační server o karetní hře Pokémon - přinášející vám ty nejčerstvější informace v češtině. Najdete zde pravidelné reporty, články, novinky, rozbory balíčků, novinky, karty Pokémon a mnoho dalšího.


Nová Pokémon generace Sword & Shield vychází již brzy

    Jedná se o nejdůležitější typ karty, bez kterého nejde hra odehrát. K tomu, aby hra začala, musíte ve svém balíčku mít nějakého základního Pokémona, kterého pošlete bojovat. Základní Pokémon se pak může i dále vyvíjet.
    Speciální sada s odznakem Mewtwo. Prostřednictvím Pokémon karet můžete strávit čas se svými oblíbenými postavičkami. Stačí si vybrat svého favorita a vyslat ho do arény, kde se Pokémon postaví svému soupeři. Zlepšujte se, sbírejte další karty a bavte se!.
    Obvyklá cesta pro nové hráče je pořídit si Trainer Kit, jedná se o balení, ve kterém naleznete dva poloviční balíčky karet, žetony, minci i papírovou herní podložku.
    Co se pravidel týče, prošli jsme si úplné základy karetní hry Pokémon. Jestli budete mít problém s překladem některých karet, tak se podívejte na překlad Pokémon karet z vybraných edicí.
    Pokud se budete chtít zajímat o hru více, nezapomeňte si přečíst i ostatní články na webu Pokemon-Guru a hlavně při hraní nezapomínejte na to nejdůležitější – bavte se!


TOP9 report z Pokémon Mistrovství Světa 2018

    Patříte mezi fanoušky Pokémonů? Pak vám nesmí chybět tato úžasná sada s motivem k filmu Detective Pikachu. Začněte nové dobrodružství v Rhyme City s balením Pokémon: Detective Pikachu Greninja-GX, ve kterém na vás mimo jiné čeká i lstivý Pokémon Greninja ve své foilové GX promo kartě..
    Celá karetní hra Pokémon se odehrává na stole, kde má každý hráč vymezenou svoji herní plochu. Plocha má důležité zóny, kde musí být umístěny určité typy karet:
    Tito Pokémoni přišli se sérií Crimson Invasion. Mohou být jak v normální podobě, tak v GX. Jedná se o Pokémony, kteří mají speciální synchronizaci s jinými kartami.
    Patříte mezi fanoušky Pokémonů? Pak vám nesmí chybět tato úžasná sada s motivem k filmu Detective Pikachu. Začněte nové dobrodružství v Rhyme City s balením Pokémon: Detective Pikachu Special Case, ve kterém na vás právě čeká i nejznámější Pokémon jako detektiv Pikachu ve své foilové promo kartě..
    Vysvětlili jsme si hlavní základy karetní hry Pokémon a na závěr článku o pravidlech bych zmínil pravidla nejdůležitějších a nejnovějších typů karet. Standard 2019 bude obsahovat mnoho karet typu Pokémon GX, Prism Star a Ultra Beast.


Nová Pokémon edice Sun and Moon - Forbidden Light

    Patříte mezi fanoušky Pokémonů? Pak vám nesmí chybět tato úžasná sada s motivem k filmu Detective Pikachu. Začněte nové dobrodružství v Rhyme City s balením Pokémon: Detective Pikachu Charizard-GX, ve kterém na vás mimo jiné čeká i nebojácný Pokémon Charizard ve své foilové GX promo kartě..
    V článku si povíme, o čem vůbec tato karetní hra je, jaké jsou typy karet a jak se s nimi hraje přímo ve hře na stole. Fakta budu průběžně prokládat také zajímavostmi a aktualizacemi z nejnovějšího bloku Sun and Moon pro Standard 2019. Pojďme se vrhnout přímo do toho!


Základní pravidla pro karetní hru Pokémon

    Značka Pokémon: „Začněte nové dobrodružství v Rhyme City s balením Pokémon TCG: Detective Pikachu Character, ve kterém na vás mimo jiné čeká i legendární Pokémon Mewtwo ve své foilové GX promo kartě.“ „Začněte nové dobrodružství v Rhyme City s balením Pokémon: Detective Pikachu Special Case, ve kterém na vás právě čeká i nejznámější Pokémon jako detektiv Pikachu ve své foilové promo kartě.“ „Stačí si vybrat svého favorita a vyslat ho do arény, kde se Pokémon postaví svému soupeři.“ „Začněte nové dobrodružství v Rhyme City s balením Pokémon: Detective Pikachu Charizard-GX, ve kterém na vás mimo jiné čeká i nebojácný Pokémon Charizard ve své foilové GX promo kartě.“ „Začněte nové dobrodružství v Rhyme City s balením Pokémon: Detective Pikachu Greninja-GX, ve kterém na vás mimo jiné čeká i lstivý Pokémon Greninja ve své foilové GX promo kartě.“ „Pak vám nesmí chybět tento oblíbený kufřík s tématikou nového filmu Pokémon: Detective Pikachu!“ „Prostřednictvím Pokémon karet můžete strávit ča
    Patříte mezi fanoušky Pokémonů? Pak vám nesmí chybět tento oblíbený kufřík s tématikou nového filmu Pokémon: Detective Pikachu! Krásný plechový kufřík je vhodným dárkem jak pro začínající hráče, tak pro ty pokročilé! Kufřík obsahuje spoustu sběratelských předmětů a karet z edice Pokémon: Detective Pikachu..
    Hra je zasazena do fantastického světa Pokémonů, kde trenéři společně se svými kapesními příšerkami tvrdě trénují, aby se stali mistry Pokémonů. Každý hráč tak hraje se svým 60 karetním balíčkem, ve kterém používá své oblíbené Pokémony, aby porazil protihráče. K vítězství mu v balíčku pomáhají kromě Pokémonů i podpůrné typy karet jako například: energie, předměty, stadiony a pomocníci.
    Vítám všechny čtenáře u dalšího článku pro Pokémon-Guru! Jsem Jarek Havelka a přezdívám se Syndagone. Aktivně se karetní hře Pokémon věnuji přes 8 let a znám ji již od narození. Dnes jsem si připravil článek pro úplné začátečníky, kteří o karetní hře slyšeli a chtěli by jí začít hrát.


Představení PCD ze Sun and Moon - Cosmic Eclipse

    Jedná se velmi mocné Pokémony, kteří mají vysoký počet životů a udělují velké poškození. Je vzácné na ně narazit a za jejich poražení si hráč bere 2 karty odměn. Ovládají mocný „GX útok“. Jedná se o silný útok, který lze aktivovat pouze jednou za celou hru. Aby hráč věděl, že útok již použil, otočí svůj GX žeton.
    Nejlepší možnost, jak rychle začít hrát s poměrně kvalitním balíčkem, je pořídit tematický balíček s úvodním Pokémonem. V balení naleznete opět všechno potřebné příslušenství ke hraní. Nejlepší tematické balíčky zakoupíte zde.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00