Jak na věc


pokládka plovoucí podlahy na parkety videa

U každé podlahy musí proběhnout odpovídající pokládka podlah

    Podlahová krytina je sama o sobě pouhým zbožím, které si zákazník vybírá v obchodě, specializovaném podlahovém studiu nebo třeba na internetu. Proto, aby podlaha dlouhá léta správně sloužila svému účelu, pouhý výběr a koupě podlahy nestačí. Pro správnou funkci je nutno, aby koupi krytiny následovala technologicky správná pokládka podlah a jejich příslušenství. Toto komplexní řešení dokáže zajistit společnost Podlahy Praha, s.r.o.
    Pokládka podlah šroubováním přes pero drážku nebo přiznanými spoji je vhodná pro větší formáty dřevěných lamel, kterými jsou prkna. Finální pochozí vrstvu masivních dřevěných podlah je nutno řešit broušením, tmelením, a lakováním nebo olejováním povrchu po ukončení samotné montáže. Po aplikaci pochozí vrstvy podlah dochází k namontování obvodových a přechodových lišt.
    Samotný technologický předpis, který zaručuje, že pokládka podlah plovoucích proběhne v pořádku, stanovuje pro své krytiny každý výrobce individuálně. Tyto předpisy jsou u renomovaných výrobců zveřejněny na internetu, nebo na obalech samotných krytin. Obecně pokládka podlah plovoucích zahrnuje nejen samotnou montáž, ale požaduje použití paronepropustné folie a kročejové izolace.


Pokládka podlah masivních dřevěných

    Společnost Podlahy Praha s.r.o. nabízí komplexní řešení požadavků svým zákazníkům tak, aby bylo naplněno jejich očekávání. V našem podlahovém studiu Vám pomohou profesionálové, kteří Vám ochotně poradí. Garantujeme Vám seriózní smluvní podmínky, odbornou úroveň provedených prací a v neposlední řadě záruční a pozáruční servis. 
     následuje finální zakrytí dilatačních spár, spár v dveřních prostupech a u styčných dlažeb lištami. Takto dokončená pokládka podlah plovoucích umožňuje zákazníkům okamžité užívání.
    Dalším důležitým prvkem, který je pro tento typ krytiny nezbytným, je pokládka podlah plovoucích s dodržením řešení dilatací u obvodových stěn a v prostupech mezi jednotlivými místnostmi. Tyto dilatace zajišťují právě onen plovoucí systém, kterým je pokládka podlah plovoucích charakteristická. Jedná se vlastně o ucelené plochy podlah, sestavené z jednotlivých lamel pomocí zámků a neustále se velmi nepatrně pohybujících.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00