Jak na věc


pokládka plovoucí podlahy na parkety videa

Pokládka podlah masivních dřevěných

    Společnost Podlahy Praha s.r.o. nabízí komplexní řešení požadavků svým zákazníkům tak, aby bylo naplněno jejich očekávání. V našem podlahovém studiu Vám pomohou profesionálové, kteří Vám ochotně poradí. Garantujeme Vám seriózní smluvní podmínky, odbornou úroveň provedených prací a v neposlední řadě záruční a pozáruční servis. 
    Samotný technologický předpis, který zaručuje, že pokládka podlah plovoucích proběhne v pořádku, stanovuje pro své krytiny každý výrobce individuálně. Tyto předpisy jsou u renomovaných výrobců zveřejněny na internetu, nebo na obalech samotných krytin. Obecně pokládka podlah plovoucích zahrnuje nejen samotnou montáž, ale požaduje použití paronepropustné folie a kročejové izolace.
    Už při výběru by měl zákazník vědět, jak u daného typu probíhá pokládka podlah a jestli je tento typ podlahy a její montáže je vhodný právě pro zvolený prostor. Ne vždy jsou všechny typy krytin vhodné pro všechny stávající podklady. Z toho důvodu je při samotném výběru nové podlahy nejlepším řešením, když se zákazník poradí s odborníkem, který stanoví, jaký typ krytiny a jaké následná pokládka podlah bude nevhodnější.


U každé podlahy musí proběhnout odpovídající pokládka podlah

    Společnost Podlahy Praha je dodavatelskou a realizační firmou, která pro své zákazníky řeší nové podlahové krytiny i renovaci stávajících. Z našeho širokého portfolia si zákazníci vybírají různé druhy podlah, o které mají zájem a zpravidla si objednávají i další služby, mezi které patří zejména pokládka podlah. Naši zaměstnanci, kteří jsou profesionály ve svém oboru, dokážou pomoci našim zákazníkům nejen s výběrem správné podlahové krytiny, ale umí zajistit i to, aby pokládka vybraných podlah, proběhla na vysoké řemeslné úrovni.
    Podlahová krytina je sama o sobě pouhým zbožím, které si zákazník vybírá v obchodě, specializovaném podlahovém studiu nebo třeba na internetu. Proto, aby podlaha dlouhá léta správně sloužila svému účelu, pouhý výběr a koupě podlahy nestačí. Pro správnou funkci je nutno, aby koupi krytiny následovala technologicky správná pokládka podlah a jejich příslušenství. Toto komplexní řešení dokáže zajistit společnost Podlahy Praha, s.r.o.
     následuje finální zakrytí dilatačních spár, spár v dveřních prostupech a u styčných dlažeb lištami. Takto dokončená pokládka podlah plovoucích umožňuje zákazníkům okamžité užívání.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00