Jak na věc


poliklinika malešice urologie pracovní hodiny

Systém ošetření pacientů na ORTOPEDII CHoceň + Vysoké Mýto

    Prosíme o respektování platných nařízení vlády a dbání jejich postupů v případě podezření na možnou nákazu koronavirem. Telefonicky informujte svého praktického lékaře nebo Krajskou hygienickou stanici na telefonu 577 006 759, 724 221 953 případně linku 112.
    Pokud jste se vrátili z dovolené v rizikové oblasti (koronavirus) a máte příznaky onemocnění jako horečka, kašel, dechové obtíže, nechoďte prosím k nám do ordinace  a zůstaňte doma, kontaktujte nás telefonicky mob.724 749 856, tel. 465 472 213 (linka 1), nebo kontaktujte SZÚ mob. 724 810 106, 725 191 367.
    Při mírných potížích resp. při nevýrazných symptomech (rýma, zvýšená teplota, vykašlávání) Vás žádáme, abyste svůj kontakt s naší ordinací omezili pouze na telefonický či emailový kontakt. Totéž platí pro pacienty, kterým byla nařízena karanténa. Testy na COVID-19 NEPROVÁDÍME. Až do odvolání neprovádíme preventivní prohlídky, vyšetření řidičů atd. PN, recepty vystavíme na základě telefonické konzultace, zašleme poštou nebo elektronicky.
    LNaP, a.s. nabízí ve svých prostorách lékařskou péči poskytovanou  naší společností a dále  privátními odbornými  lékaři občanům ze  Šluknovského výběžku.


Poliklinika v ulici Mazurská

    Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu a zvýšenému riziku nákazy koronavirem COVID 19, zvažte prosím, zda je nutné, abyste nyní navštívili naše odborné   ambulance, pokud Vaše onemocnění není akutní. Doporučujeme, abyste svou kontrolní návštěvu odložili do doby, než se situace zklidní a v případě potřeby kontaktovali Vašeho ošetřujícího lékaře telefonicky nebo emailem.  Potřebujete-li, vystavíme Vám recept na léky, které dlouhodobě užíváte a zašleme Vám ho poštou nebo elektronicky.
    Zdravotnické zařízení Poliklinika Mazurská je největší zdravotnické zařízení v Bohnicích. Je jedno z největších v Praze 8, kde je poskytována ambulantní zdravotní péče v mnoha základních a specializovaných lékařských oborech.Tyto stránky nejsou oficiální stránky polikliniky Mazurská, pouze neoficiální rozcestník na přímé webové stránky nebo základní údaje. Údaje jsou aktualizovány po komunikaci s jednotlivými odděleními, takže jejich aktuálnost není bohužel vždy zaručena.
                                                                                                                                                               Děkujeme za pochopení
    Naše odborné ambulance jsou v současné době otevřeny pouze pro pacienty v akutním stavu, všichni ostatní návštěvu dle možností odložte !!!  Jde nám především o ochranu Vašeho zdraví !!!


Změna ordinační doby praktik – do odvolání

    s ohledem na aktuální situaci v souvislosti s koronavirem Vás tímto žádáme, abyste prostory polikliniky vyhledávali jen v naléhavých případech, raději kontaktovali svého lékaře telefonicky. V případě nutnosti návštěvy apelujeme na dodržování zvýšené hygieny. Děkujeme!
    pokud jste před vstupem do budovy Městské polikliniky s.r.o. Otrokovice pobývali v oblastech s rizikem nákazy koronavirem nebo přišli do kontaktu s nakaženou osobou, prosíme, abyste návštěvu prostor polikliniky odložili.
     – z důvodu ohrožení zdraví a státem nařízené karantény omezujeme provoz rehabilitace. Zatím do 9.4.2020 budeme rehabilitovat a objednávat pouze pacienty po úrazech a po operacích. Ostatní  již objednané rehabilitace se ruší. Pokud jste od nás neobdrželi SMS, zavolejte si na mobil 728 966 049 pro informace. Děkujeme za pochopení 
    nabízí komplex lékařských služeb z oborů gynekologie, ORL, kožní, chirurgie, endokrinologie, oční, urologie a mnoha dalších lékařských odborností.V prostorách polikliniky se dále nachází laboratoř, rentgen, rehabilitace a lékárna.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00