Jak na věc


posilovna sletiště kladno

OTEVÍRACÍ DOBA VE SVÁTEK 28.10.2019

    Prostory posilovny a chodby jsou v zájmu udržování bezpečnosti a pořádku nepřetržitě monitorovány bezpečnostními kamerami.Každý návštěvník posilovny je povinen dodržovat návštěvní řád.
    Posilovna je kompletně vybavena pro komplexní cvičení i pro cvičení na výkonostní úrovni. Skládá se z několika částí. V první části je umístěna kardio zóna, ve které naleznete několik běžeckých trenažerů, eliptické trenažery, stacionární kola a kvalitná veslařský trenažer zn. Concept 2. Tato část slouží k zahřátí organismu před posilováním nebo ke kardio tréninku.
    Druhá část se skládá převážně z posilovacích strojů, které přesně vedou Váš pohyb a izolovaně procvičují danou svalovou partii. V této části si osvojíte správnou techniku cvičení a bez problémů zde procvičíte a zpevníte celé tělo. Najdete zde také volné nakládací činky, stojany, jednoručky, polohovací lavice a vše co pro posilovací trénink potřebujete.
    Pro ženy je oddělená část jak s běžeckými trenažery, tak se speciálními stroji na problémové partie ženského těla. Dokonale odděleno od mužské části, takže i stydlivky si můžou přijít zacvičit.


Navštivte HULK GYM! Posilovna s největší cvičební plochou v Brně - Králově Poli. HULK mezi posilovnami. Přijďte již dnes!

    Zařízení od společnosti Panatta Sport v této části posilovny zaručuje tu největší kvalitu a tudíž i spokojenost zákazníků. Stroje této společnosti byly již několikrát odměněny za nejlepší design a funkce.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00