Jak na věc


posilovna sletiště kladno

Navštivte HULK GYM! Posilovna s největší cvičební plochou v Brně - Králově Poli. HULK mezi posilovnami. Přijďte již dnes!

    Posilovna je kompletně vybavena pro komplexní cvičení i pro cvičení na výkonostní úrovni. Skládá se z několika částí. V první části je umístěna kardio zóna, ve které naleznete několik běžeckých trenažerů, eliptické trenažery, stacionární kola a kvalitná veslařský trenažer zn. Concept 2. Tato část slouží k zahřátí organismu před posilováním nebo ke kardio tréninku.
    Zařízení od společnosti Panatta Sport v této části posilovny zaručuje tu největší kvalitu a tudíž i spokojenost zákazníků. Stroje této společnosti byly již několikrát odměněny za nejlepší design a funkce.


OTEVÍRACÍ DOBA VE SVÁTEK 28.10.2019

    První stupeň domácí posilovny je daleko jednodušší a levnější, než si dokážete představit. Pro netrénujícího jedince, který je na úplném začátku, stačí opravdu málo. Už vyběhnuté schody do svého domu jsou určitým druhem tréninku. Pokud se rozhodnete začít se silovým tréninkem, nemusíte hned chodit do posilovny či disponovat vybavením za statisíce. Vystačíte si se základními pomůckami. Tyto pomůcky by měly sloužit k cvikům s vlastní vahou, pomoci s aktivací svalů a posílení středu těla. V dalším kroku se lze zaměřit na mobilitu, strečink a uvolňování svalů. V showroomech Gregor gym věnujeme této problematice celou zónu, která tak trochu reprezentuje Váš obývák. U nás si máte možnost vše vyzkoušet. Nejen že Vám ukážeme jak dané pomůcky používat, ale pomůžeme Vám navrhnout začátečnický set, který Vás připraví na další postup v samotné silové přípravě.
    Druhá část se skládá převážně z posilovacích strojů, které přesně vedou Váš pohyb a izolovaně procvičují danou svalovou partii. V této části si osvojíte správnou techniku cvičení a bez problémů zde procvičíte a zpevníte celé tělo. Najdete zde také volné nakládací činky, stojany, jednoručky, polohovací lavice a vše co pro posilovací trénink potřebujete.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00