Jak na věc


povrchová žilní trombóza v paži

Povrchové úpravy na naše odlitky

    Obecně platí, že čím menší odlitek je, tím je povrchově pěknější. Upozorňujeme, že nějaká vzledově drobná vada na odlitku či povrchové úpravě, není důvodem k reklamaci. Snažíme se vyrábět originální a přitom levné a vzledově pěkné odlitky. Nejsme mincovna, která razí mince v kvalitě proof, děkujeme za pochopení.
    galvanické povrchové úpravy - jsou to tenké vrstvy (v řádu mikronů) mosazi, mědi, zinku, cínu, stříbra, niku, zlata, které jsou nanášeny na naše odlitky ve třech externích galvnanovnách situovaných po celé České republice. Každá z galvanoven má své vlastní dodací podmínky se specializuje jen na některé druhy galvanického povlaku.
    Nejuniverzálněší a nejpoužívanější povrchovou úpravou je starozinek. Všechny povrchové úpravy jsou tenké vrstvy a při hrubé a neopatrné manipulaci s nimi se může například odřít rožek na přívěšku.
    Pokud máte speciální požadavky na trvanlivost - konzultujte toto prosím s námi nebo doporučujeme odlitky přelakovat syntetickým či akrylovým lakem ve spreji. Nicméně pro běžné použití (nošení mince v peněžence, klíčenky na klíčích, předání medailí a pověsení si je na doma na zeď) jsou galvanické p. úpravy zalakované nitro lakem dostačující. Toto máme vyzkoušeno na odlitcích, které máme u nás vystaveny přes 10 let.


Ukázky některých nabízených povrchových úprav:

    Vyjádření od dodavatelů povrchových úprav: "žádná povrchová úprava není vhodná do vlhka či mrazu, ke koupání a nosení přímo na těle" (například přívěšek na krku)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00