Jak na věc


pritelkyne felixe slováček

Uhodnete, jaký strom zasadil Čtyřlístek a jeho autor Jaroslav Němeček v trojské botanické zahradě?

    V ateliéru fotografa Ivana Krále bylo včera veselo. Křtily se tu jeho kalendáře na rok 2020 a kmotry novinek byli Felix Slováček s partnerkou, výtvarnicí, Lucií Gelemovou a jejím uměleckým kolegou Josefem Velčovským. Tradičně vydařené fotky Prahy zkropili účastníci party bílým vínem a o pozůstatky nápoje na podlaze se pak aktivně postarala s hadrem v ruce nejkrásnější účastnice akce, která svou úklízecí činnost okomentovala slovy, že domácí práce nejsou pro ni žádným problémem. Stejně jako prý pro Felixe třeba prořezávání suchých větví na chalupě.
    „Jsem zásadně pro. Budu se držet svého „kopyta“, zpěv si budu užívat ráno v koupelně, a když zatoužím po kvalitní muzice, vím na koho se obrátit. A rozhodně chci navštívit i vernisáž Lucky Gelemové. Zatím jsem viděl její díla jen na internetu, líbila se mi a je na první pohled vidět, že umí, takže s chutí omrknu i realitu,“ nechal se slyšet autor kalendářů, načepoval účastníkům akce další dvojku chutného moku a opět se věnoval svým kmotrům.
    „Já tedy také občas fotografuji, ale přiznávám, že nejsem a nebudu jeho konkurentem. Koneckonců jsme se chlapsky domluvili, že zůstaneme oba u toho, co nám jde nejlépe, tedy Ivan u fotek a já u muziky. To ovšem neznamená, že si občas nezabrousíme do oblastí, které jsou naším koníčkem. Já si budu fotit přírodu, portréty a třeba i zátiší pro svou potěchu a on si může zapreludovat na nějaký nástroj nebo si prozpěvovat. Samozřejmě, sám pro sebe a ne na veřejnosti,“ s úsměvem vysvětlil Felix Slováček.


Velký blondýn s černou botou Pierre Richard slaví narozeniny

    V průběhu večera došlo samozřejmě i na minivernisáž fotografických obrazů Ivana Krále, které vytvořil na jeho oblíbené Šumavě, kde má, jak tvrdí, druhý domov.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00