Jak na věc


program divadla antonína dvořáka příbram

Další možnosti, s čím spojit vaše výlety.

    Titul musí být jasný a krátký. Typické tituly jsou “Levný pobyt v Jizerkách!”, “Ušetřete na topení! ” Sezónní sleva!“ apod. Pokud pole zčervená, je titul příliš dlouhý. To samé platí pro text nabídky.
    Slevové a dárkové kupony jsou velmi silným nástrojem na podporu prodeje. Jejich smyslem je motivace zákazníka, aby vás kontaktoval anebo navštívil vaši prodejnu.
    Požadavek na obnovení přístupových údajů ověříme s kontaktní osobou ve Vaší firmě. Případně volejte na zelenou linku 800 900 501 (pracovní dny od 7:00 do 17:30).
    Multimediální pořad k osmistému výročí Příbrami věnovaný především významným osobnostem příbramského kulturního života. Nejen divadelní setkání se zakladatelkou československého animovaného filmu Hermínou Týrlovou, světoznámým fotografem Františkem Drtikolem, spisovatelem Janem Drdou, režisérem animovaných filmů Václavem Bedřichem, herci Janem Hlinomazem a Karlem Effou a řadou dalších. V původním pořadu Divadla A. Dvořáka účinkují členové uměleckého souboru.
    Titul musí být jasný a krátký. Zde je pár ukázek: „100 Kč na Váš další nákup! Slevový kupon v hodnotě 100 Kč, Sleva 100 Kč na Váš nákup! 2+1 zdarma! 1+1 zdarma! Sleva 10 % na Váš nákup!“ apod.


Program Divadla Antonína Dvořáka v Příbrami

    V průběhu jediného večera, v reálném čase, rozehrává autor s neobyčejným postřehem pro banalitu „scény z manželského života“. Mike Leigh je známý britský filmový režisér (Tajnosti a lži, Vera Drake). Dialogy jeho hry Abigail má večírek vznikaly z improvizace při zkoušení. Jsou proto nesmírně živé a vtipné. S herci souboru Divadla A. Dvořáka scénické čtení připraví režisér Adam Doležal.
    Divadlo Antonína Dvořáka v Příbrami bylo vybudováno v roce 1957, ale poprvé se tu hrálo až o dva roky později. Dnes má divadlo stálý soubor a samotná budova byla prohlášena kulturní památkou. V repertoáru Divadla Antonína Dvořáka najdete hry pro děti, klasické tragédie i pohodové komedie.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00