Jak na věc


programy kin praha nový smíchov

Způsob úhrady (vstupné + program)

    Štatistiky o návštevnosti: aby sme vedeli určiť pre vlastné potreby a pre potreby našich reklamných partnerov, koľko ľudí navštívilo naše stránky. Tieto dáta sú anonymné a poskytujú nám skvelú spätnú väzbu, ako ľudia používajú náš web, aby sme mohli jeho obsah vylepšovať.
    Klasicky lze příjem zajistit pozemním nebo družicovým vysíláním, kde je možné velkou část pořadů sledovat i ve vysokém rozlišení. Následující tabulka uvádí, jaké složky signálu a v jaké kvalitě se daří České televizi šířit v jednotlivých distribučních sítích, jejichž služby hradí:
    Metoda pro kompresi zvukového signálu vyvinutá firmou Dolby Labs., která je základem vícekanálového zvukového systému Dolby Digital (DD), používaného mimo jiné i v digitálním vysílání DVB.


Kde naladit programy ČT — Technika — Vše o ČT — Česká televize

    Česká televize poskytuje své programy i kabelovým televizím, do systémů IPTV a pro komerční družicové vysílání freeSAT (dříve UPC Direct), Digi TV a FLIX TV. Do těchto komerčních aktivit sice ČT nevstupuje, nicméně podle paragrafu 54, odst. 2 zákona o provozování rozhlasového a televizního vysílání platí, že „Provozovatel převzatého vysílání v kabelovém systému je při vytváření nejnižší programové nabídky povinen zajistit, aby v ní bylo zahrnuto zemské vysílání všech programů nechráněných systémem podmíněného přístupu provozovatelů vysílání ze zákona, jež lze přijímat běžným koncovým zařízením v místě kabelového rozvodu, ...“. Podle paragrafu 2, odst. 1b téhož zákona se převzatým televizním vysíláním rozumí "...vysílání původních televizních programů nebo jejich podstatných částí, včetně služeb přímo souvisejících s programy nebo s podstatnými částmi programu, a jejich současné, úplné a nezměněné šíření pro veřejnost prostřednictvím sítí elektronických komunikací...".
    Programy České televize (ČT1, ČT2, ČT24, ČT sport, ČT :D a ČT art) je možné přijímat mnoha způsoby, v různých modifikacích a doprovázené různými dodatkovými službami. Je to výsledkem hledání možných cest, jak v co největším rozsahu a kvalitě dostat programy k divákovi za současných technických a ekonomických podmínek na telekomunikačním trhu.
    Pokud pro příjem využíváte společnou televizní anténu a nepodaří se vám naše programy naladit, je třeba obrátit se na majitele domu a zjistit, zda, jakým způsobem a na jakých kanálech jsou tyto programy ve společné anténě k dispozici. Jako zdroj signálu pro tyto účely může vlastník domu použít naše pozemní nebo družicové vysílání.
    Zvuková perceptuální kompresní metoda, která je základem systému Sony MiniDisc. Modifikovaná verze tohoto algoritmu je použita ve vícekanálovém zvukovém systému SDDS (Sony Digital Dynamic Sound) pro kina.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00