Jak na věc


pronájem chaty na hracholuské přehradě

Kontaktovat majitele - Chata u Hracholuské přehrady pronájem

    Nabízíme pronájem chaty na rok 2013. Chata se nachází v klidné části chatové osady na okraji vesnice Hracholusky. Vzdálenost od vody (hráze s pláží) je přibližně 1,5 km, cca 15-20 minut pěšky. Chata je pro 2-9 osob, dvě patra, terasa, ohniště, zahrada. Inzerát platí do smazání ! Stále VOLNÉ TERMÍNY ! Více informací naleznete na webové stránce (ceník, ubytování, foto, rezervace,..) http://chatahracholusky.webnode.cz/
    Nově zrekonstruovaná chata na okraji lesa vhodná pro pobyt milovníků rybaření. Pod chatou je sráz k přehradě, k dispozici je molo s pramicí. Na pláž se dostanete za cca 5 minut pohodlné chůze po lesní cestě, nebo schodech ve svahu pod chatou.
    Zřízenina hradu Buben, Zámek Luhov, Sportovní letiště, Plzeň, Konstantinovi lázně, Mariánské lázně, Střbro, Kladruby, Parník Hracholusky, Vodní trampolína, Motokáry, Minigolf, Tenis
    elektřina + dřevo lokální (obsluhuje host), (kamna na dřevo v ložnici č.1 vyhřívají průduchy celý objekt. k dispozici je 1 přenosný elektr. radiátor. )
    Veranda (12 m2, 2 x přistýlka, počet míst u jídelního stolu: 7, jídelní kout, místnost je průchozí, výhled: na přehradu - přistýlky se nezapočítávají do celkového počtu osob.)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00