Jak na věc


prosívání sypkých materiálů

Ecmarket.cz - doména na prodejCena (prodej): 25 000 CZKCena (pronájem): 250 CZK/měsíc

    2 KONTAKTY TECHNICKÉ ZASTOUPENÍ V ČR Projektový specialista pro technické izolace: Pavel Havlíček Poradenství pro projektanty: Jan Juhás OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ V ČR Martin Ištvánik Martin Vlček Aleš Krejbich obchodní zastoupení Praha a střední Čechy Milan Bogdan obchodní zastoupení Praha východ a okolí Iveta Janoušková Marek Gut Jaromír Koběluš Petr Vozák Výpočtové programy zdarma na SOFTWARE ZDARMA PRO VÝPOČET A NÁVRH TECHNICKÝCH IZOLACÍ Knauf Insulation Trading, s. r. o. Bucharova 64/ Praha 5 Česká republika Zákaznický servis Tel.: , 00 Tel.: , 06, 07 Fax:
    12 Vnitřní průměr (mm) Tloušťka 5 mm Tloušťka 30 mm Tloušťka 40 mm Cena/ Cena/ Cena/ Vnitřní průměr (mm) Vnitřní průměr (mm) Tloušťka 50 mm Tloušťka 60 mm Tloušťka 70 mm Cena/ Cena/ Cena/ Vnitřní průměr (mm)


Katalog a ceník technických izolací 2016

    8 MUENCHEN FORSCHUNGSINSTITUT FUER WAERMESCHUTZ EV. Potrubní pouzdra HPS 035 AluR POPIS VÝROBKU HPS 035 AluR jsou tepelně izolační pouzdra z minerální vlny vyráběná vinutím v délce 00 mm. Povrch výrobku je opatřen aluminiovou fólií, která je armována síťovinou ze skelných vláken a v podélném směru opatřená samolepící chlopní. Díky moderní technologii vinutí vykazuje vynikající tepelně izolační vlastnosti velmi nízkou tepelnou vodivost a vysokou přesnost výrobních rozměrů. POUŽITÍ Vinutá izolační pouzdra HPS 035 AluR vykazují krom vynikajících tepelně-technických vlastností také schopnost tlumit hluk vznikající v potrubí a potrubím šířený. Vzhledem k mimořádným tepelně-technickým vlastnostem usnadňují vinutá potrubní pouzdra splnění požadavků na snižování ztrát v zařízeních na výrobu, dopravu nebo skladování tepla. Obrázek: izolační pouzdra HPS 035 AluR überwacht nach VDI 055 ODKAZ NA STRÁNKU VÝROBKU Überwachungsstelle Erzeugnisse au s MINERAL WOLLE FIW Součinitel tepelné vodi


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00