Jak na věc


prosté radosti

Jak prosté / Sherlock Holmes: Jak prosté

    Podnik je rozdělen do třech částí. Na 20h hodinu můžete přít na láhev vína a něco k zakousnutí do útulné klidové části. Prostor hlavního baru ožívá kolem 21h a zde dostanete na výběr ze široké nabídky koktejlů inspirovaných novými trendy.
    Prostor tančírny se samostatným barem je zpravidla zaplněn kolem 23h a zde se můžete protančit až do ranních hodin. Prostě bar zavírá ve 4h ráno, ale po 3h už se dovnitř nedostanete. Přijďte proto raději včas. Těšíme se na Vaši návštěvu…
    Prostě bar je podnik v centru Pardubic zaměřený na klientelu středního věku s hudbou převážně 70. a 80. let. V našem baru najdete na 20 druhů rumů, 15 druhů ginů a spoustu dalších lihovin prémiových značek.


Popis seriálu Jak prosté / Sherlock Holmes: Jak prosté

    Jak prosté / Sherlock Holmes: Jak prosté online seriál ke shlédnutí zdarma - Místo: New York City, USA. Hrdinové: Sherlock Holmes a Joan Watson. Problém: Žijí spolu. Sherlock přivádí Joan k šílenství, a přesto spolu dokáží řešit ty nejzapeklitější případy, ke kterým se díky asistenci policie dostávají. Sherlock původně cestuje do New Yorku proto, aby se zbavil své závislosti na alkoholu, nakonec však skončí jako spolubydlící Joan Watsonové, která přišla o lékařskou licenci kvůli úmrtí pacienta. Jak dopadne toto nové a velmi netradiční zpracování příběhů sira A. C. Doylea?

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00