Jak na věc


provazy boxerskému ringu

Sada rohů k box. ringu 3 provazy červená

    PRAHA – Také dnes pokračujeme v letošním mini-seriálu, který je věnován nejvýznamnějším boxerským osobnostem historie tohoto krásného sportu. Tentokrát vám představíme jednu z nejzajímavějších postav tohoto sportu historie.
    PRAHA – Také dnes pokračujeme v letošním mini-seriálu, který je věnován nejvýznamnějším boxerským osobnostem historie tohoto krásného sportu. Nyní je na řadě možná nejslavnější nikaraguyský boxer Alexis Argüello.
    WATFORD – Byť má Anthony Joshua (20-0, 20 KO) kořeny v Africe, jeho rodným městem, kde vyrůstal, je zhruba devadesátitisícový britský Watford ležící asi 30 kilometrů od Londýna. Na boxerské mapě toto město ale ještě před ním proslavil jiný bijec, Ojay Abrahams (20-76-4, 12 KO).
    PRAHA – Tentokrát netradičně až v pátek pokračujeme v letošním mini-seriálu, který je věnován nejvýznamnějším boxerským osobnostem historie tohoto krásného sportu. Pro dnešní den vám představíme muže, který se stal mistrem světa v polotěžké i těžké váze, Američana Michaela Spinkse.


Fighter Sada rohů k box. ringu 3 provazy červená Ostatní fitness nářadí

    PRAHA – Také dnes pokračujeme v letošním mini-seriálu, který je věnován nejvýznamnějším boxerským osobnostem historie tohoto krásného sportu. Dneska jsme zacílili na jednoho z nejlepších afrických boxerů všech dob – Nigerijce Dicka Tigera (60-19-3, 27 KO).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00