Jak na věc


pujčovna obytné auto

Půjčovna dodávek a obytných aut - motorhome

    Vzhledem ke skutečnosti, že se v dnešní době začíná stávat módním, nevlastnit osobní automobil, se naše půjčovna dodávek v Praze rozhodla rozšířit svoji nabídku o půjčování osobních automobilů. Díky našim dlouholetým vynikajícím zkušenostem s osobními automobily korejské značky KIA, nabízíme vozidla této značky, která si na tuzemském trhu osobních automobilů v posledních letech získala stabilní místo hned v několika třídách. V naší půjčovně dodávek v Praze si můžete zapůjčit modely CEED, CEED SW, SPORTAGE, které máme standardně na skladě, ale také si můžete v případě Vašeho zájmu v naší půjčovně dodávek v Praze zapůjčit menší modely Picanto, Rio či Venga, rodinný Carens, SUV Sorento a nebo reprezentativní, nejluxusnější model Optima. V případě, že byste v nabídce naší půjčovny dodávek v Praze nenašli vozidlo, které by splňovalo Vaše požadavky, neváhejte nás kontaktovat a my jsme připraveni během co nejkratší doby vozidlo Vámi požadované specifikace pro Vás zajistit.
    Pro tuto sezónu jsme pro Vás připravili pestrou nabídku na pronájem karavanů, která je jako každý rok pečlivě sestavená z několika modelů prostorných obytných aut. K zapůjčení Vám nabízíme ekonomickou třídu karavanů a samozřejmě obytné vozy ideální pro rodiny s dětmi nebo cestování v páru. Všechny pronajímané karavany z vozového parku naší půjčovny karavanů a obytných vozů mají jedno společné: Jsou komfortně vybavené pro Vaše maximální pohodlí na cestách!
    Pro řízení našich obytných vozů Vám postačí řidičské oprávnění skupiny B. Karavany, které půjčujeme jsou určeny pro celoroční využití. Naše obytná auta jsou pojištěna proti rizikům. Pojištění je platné na celém území Evropy. V případě nenadálých událostí máte navíc možnost využít evropskou asistenční službu. Půjčujeme obytné vozy jen na kvalitních podvozcích osvědčených značek Ford a Fiat.


15 PLUS pro klienty naší půjčovny:

    Vy, kteří vyznáváte tento krásný styl cestování po světě, naplněný volností, svobodou pohybu a dobrodružstvím a půjčujete si obytná auta, jistě vybíráte bydlík kvalitního provedení s dokonalou výbavou. I začínající bydlíkáři rychle pochopí, že zmíněná kvalita je podmínkou pohody a klidu na cestách.
    K pronájmu karavanu či obytného vozu máte možnost využít celou řadu doplňkových služeb. Více informací naleznete v ceníku. Klientům, kteří dosud necestovali s našimi obytnými vozy, nabízíme možnost si karavan před zapůjčením podrobně prohlédnout. V půjčovně obytných aut se Vám budeme individuálně věnovat, detailně Vás seznámíme s obsluhou karavanu a jeho bohatou výbavou. Termín této prohlídky je třeba si domluvit telefonicky předem. Volejte půjčovnu karavanů - telefon 602 315 922!
    Užitkové vozy, dodávky a minibusy, obytná auta - motorhome půjčujeme o víkendech, svátcích a nabízíme dlouhodobý i krátkodobý pronájem. Vozový park, provozní doba, sazby a obch. podmínky pronájmu dodávek se v daných městech liší. Půjčování a vrácení dodávek nelze kombinovat mezi uvedenými městy. 


Jak si mohu pronajmout, včas zarezervovat půjčení karavanu?

    Začal nám nový rok 2020, což znamená, že řidiči využívající dálnice a zpoplatněné úseky silnic musí myslet na zakoupení platné dálniční známky. Cena celoroční známky pro osobní vozidlo a dodávky je 1.500 Kč. Dodávky i minibusy naší půjčovny v Brně a Ostravě mají samozřejmě známky už nalepené.
    Jsme spolehlivá půjčovna obytných aut a karavanů s profesionálními službami a zázemím. Patříme mezi největší pronajímatele obytných vozů v ČR. Na trhu s pronájmem karavanů či půjčováním obytných aut se pohybujeme již od roku 1995. AUTO DANTE je oblíbená půjčovna a osvědčená volba - roky prověřená skvělými klientskými referencemi. Jsme jednou z nejzkušenějších firem se specializací na obytné vozy.
    Vyjeďte za dobrodružstvím v obytném voze. Obytný automobil vám půjčíme s veškerým potřebným vybavením. Jediná vaše starost bude – kde si užít dovolenou.
    dodávky brno půjčovna dodávek ostrava půjčovna obytných aut v brně půjčovna minibusů brno půjčovna obytných aut ostrava osobní vozidla motorhome ostrava
    Potřebujete půjčit - pronajmout užitkový vůz, nákladní dodávku, minibus - mikrobus, obytné auto - motorhome? Vyzkoušejte služby našich půjčoven dodávek. Rezervujte z webu nebo volejte.


NABÍDKA HOTOVÝCH JÍDEL NA CESTY

    Naše půjčovna karavanů pronajímá nové obytné vozy, všechny nadstandardně vybavené a pravidelně servisované. Určitě si prohlédněte naší velmi obsáhlou fotogalerii pronajímaných karavanů! Sami se tak můžete přesvědčit, že každý náš obytný vůz je skutečně perfektně vybaven. Navíc všechno je již zahrnuto v základní ceně půjčovného!
    Nabízíme vám vynikající pohodlné obytné vozy italsko-německé provenience s maximální výbavou. Našim cílem je uspokojit vaše představy o kvalitní dovolené s luxusním zázemím – za rozumných podmínek.
    S pronájmem cestovních vozidel máme více než 20 let zkušeností. Jsme proto připraveni na každou nepředvídatelnou událost jakou může být například dopravní nehoda nebo technická porucha. Pro tyto účely disponujeme náhradním obytným vozem. Jde o nový karavan, který je připraven jako záložní auto pro nahrazení rezervovaného karavanu, v případě jeho nehody nebo poruchy.
    Fyzická osoba▪ Občanský průkaz▪ Řidičský průkaz(každý řidič)▪ Pas nebo Rodný listFyzická osoba-podnikatel▪ Občanský průkaz▪ Řidičský průkaz(každý řidič)▪ Živ.list Právnická osoba ▪ Občanský průkaz jednatele▪ Řidičský průkaz(každý řidič)▪ Výpis z obchodního rejstříkuPožadujeme řádně čitelné kopie + originál OP, ŘP


Proč si mám pronajmout karavan v půjčovně AUTO DANTE?

    Naše rodinná společnost se zabývá půjčováním obytných vozů na základě vlastních zkušeností z dovolených a výletů. V průběhu nádherného cestování obytným autem se uchytilo pojmenování BYDLÍK TRAVEL.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00