Jak na věc


quick and easy - lečo s moravskou klobásou recept

Casio uvedlo na trh další modely z řady analogových hodinek, které se automaticky připojují k internetovým časovým serverům pro zjišťování přesného času

    Casio Computer Co., Ltd., oznámila uvedení tří nových modelů ve své řadě outdoorových hodinek PRO TREK. Nové PRG-600Y-1ER, PRG-600YB-3ER a PRG-600-1ER spojují funkce užitečné pro pobyt v přírodě se stylovým vzhled pro neformální příležitosti.
    G-SHOCK a Královská nizozemská námořní záchranná instituce (KNRM) spojily své síly ve zbrusu nové řadě GWN-Q1000, která je skutečným přínosem z hlediska „odolné hodinky pro houževnaté profesionály“. Hodinky jsou vybaveny čtverým snímačem pro sledování neustále se měnících podmínek na moři. Tato spolupráce zajišťuje, že dobrovolníci KNRM nosí hodin-ky splňující ty nejvyšší požadavky, které jsou kladeny na materiály, které musejí fungovat za extrémních podmínek na moři. G-SHOCK GULFMASTER splňuje tyto požadavky jako žádný jiný.
    Casio Computer Co., Ltd., oznámila, že uvede na trh nejnovější přírůstky v sortimentu kovových analogových hodinek pro muže řad EDIFICE pro muže a SHEEN pro ženy. Nové modely jsou navázány na smartphone a kalibrují čas připojením k časovým serverům na internetu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00