Jak na věc


ráztoka trojanovice lanovka

Fotogalerie ubytování Hotel Ráztoka Trojanovice

    Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Ráztoka Trojanovice a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Ráztoka Trojanovice je? Zkopírujte si celý následující kód:
    K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.
    Hotel Ráztoka*** Trojanovice se nachází v malebných Moravskoslezských Beskydech. V blízkosti hotelu je lanová dráha vedoucí až na Pustevny, odkud se dá pěší túrou dostat na vrchol Radhoště. U nás zapomenete na každodení strasti a užijete si báječnou dovolenou se vším všudy.


Nástup na ubytování a ukončení pobytu

    Hotel Ráztoka je umístěn v krásném údolí pohoří Beskyd pod horou Radhošť, na níž dle pověsti sídlil pohanský Bůh Radegast. Návštěvníky hotelu Ráztoka jistě zaujme bohatá historie objektu, která se datuje do začátku dvacátých let minulého století, kdy se na místě dnešního hotelu nacházel koloniál. Ve třicátých letech byl přebudován na horský hotel, který se ve stejné podobě zachoval prakticky do začátku 90. let minulého století, kdy byl zbourán a na jeho místě byl postaven současný objekt, který byl předchozím majitelem zrekonstruován do dnešní podoby. Tříhvězdičkový hotel pod horou Radhošť, na které určitě sídlil pohanský bůh Radegast nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích s TV, SAT, sociálním zařízením, telefonem a překrásným výhledem do beskydských hvozdů. Potřebujete uspořádat kongres, školení, prezentaci nebo rodinnou oslavu? Nabízíme kongresový sál s kapacitou 100 osob, 2 salonky s kapacitou 25 a 40 osob. V hotelu je také wellness centrum a masáže.
    V hotelu si můžete zahrát bowling na dvou dráhách, kulečník, elektronické šipky nebo stolní tenis. Relaxovat můžete na masážích nebo v hotelovém wellness centru, které nabízí vířivku, masážní a rekondiční stroj pro mechanickou masáž Rolletic, probíhají zde čokoládové zábaly a masáž a kosmeticko-lymfatické masáže obličeje a dekoltu.
    Hotel Ráztoka Trojanovice Trojanovice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál, informační služba, výtah, bezpečnostní schránka, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 230 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště za poplatek 50 Kč, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, směnárna v hotelu.
    Hotel Ráztoka Trojanovice poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, kongresy, pobyty s dětmi, ubytování v přírodě.


Zlevněné pobytové balíčky nabízí Hotel Ráztoka Trojanovice

    K dobrému bytí patří dobré jídlo a pití… Naši kuchaři jsou připraveni zahnat váš hlad valašskými specialitami i cizokrajnými pokrmy. Milá a vstřícná obsluha vám připraví kávu lahodné chuti a vůně, na zahřátí čajíček s rumíkem, grog či svařák.
    Nabízí Hotel Ráztoka Trojanovice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Ráztoka Trojanovice na dovolonou nebo wellness víkend. Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Ráztoka Trojanovice můžete okamžitě reagovat.Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Ráztoka Trojanovice z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Hotel Ráztoka Trojanovice recenze na ubytování Trojanovice

    V hotelu je k dispozici 32 dvoulůžkových a 9 jednolůžkových pokojů s možností přistýlky, 4 apartmány a 3 čtyřlůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou nebo sprchou, vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV+satelit a ve většině pokojů je připojení na WIFI.
    Kdo nepřijede, neuvidí tu krásu okolo. Téměř panenská příroda a hluboké lesy se spoustou turistických a cyklistických tras vytáhnou na výlet téměř každého. V nedalekém Frenštátě pod Radhoštěm se můžete vykoupat v krytém bazéně nebo aquaparku. Tělo si můžete zhuntovat ve Frenštátské squashové hale nebo na tenisových kurtech. V zimě vás určitě potěší lyžařský areál na Pustevnách se spoustou sjezdovek a běžeckých tras.
    Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén, v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je, zacvičit ve fitness, zahrát bowling, zahrát si squash nebo ricochet, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), zapinkat stolní tenis, uklidnit se při minigolfu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, namazat tága, billiard je, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete, automat na šipky, si jít zastřílet na střelnici, nejbližší půjčovna lyží je, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00