Jak na věc


restaurace maternice obora u kaznějova

Turistické zajímavosti (v okolí do 10 km)

    V pěti místnostech na třech podlažích s jedinečnou atmosférou, stejně tak jako na letním venkovním posezení a letní gotické zahradě u Chrámu Panny Marie Sněžné, nabízíme špičkově ošetřený, tradičním způsobem čepovaný a nepasterovaný Plzeňský Prazdroj, pro znalce hladinku , a spolu s ním také staročeské speciality připravované dle původních receptur z 19.století:
    K příjemnému posezení v jedné z nejstarších, tradičních a typicky staročeských restaurací Vás zve věhlasná Restaurace U PINKASŮ.
    Celková kapacita tedy nabízí až 250 míst na třech podlažích našeho "domu piva", kde jsou všechny prostory klimatizovány.
    JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.
    Restaurace U PINKASŮ je ideálním a neotřelým místem pro uspořádání soukromé či obchodní akce pro malou i větší skupinu osob.Pořádáme SPOLEČENSKÉ AKCE:
    Rádi Vám rovněž zajistíme zábavný a doplňkový program, technické zabezpečení pro konference, včetně wifi.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00