Jak na věc


restaurace u hradu radyně

Restaurace Pohoda - Starý Bar - Herna Suma Sumárum

    Součástí našeho zábavního centra jsou dvě restaurace. V přední restauraci s kapacitou 100 míst máte možnost využít pro svou zábavu bowling, kulečník, biliard, stolní fotbal a vzdušný hokej. To vše je zpestřeno možností sledovat velkoplošnou HD videoprojekci s převážně hudebními a sportovními satelitními pořady (zejména fotbalová Liga mistrů, česká Fortuna liga a anglická Premier league). 
    Ve všední dny nabízíme menu s výběrem ze tří jídel od 94,- Kč, který je na našich internetových stránkách každý týden aktualizován. V ceně menu je také polévka a džbánek vody. 
    Objednávka jídel v pátek a sobotu do 24.00 hod. V ostatní dny jednu hodinu před ukončením provozní doby. Přijímáme tyto stravenky: Menu Service, Sodexo Pass, Ticket Restaurant, Chéque déjauner.
    V zadní stylové restauraci naopak najdete velmi klidné a nerušené posezení v příjemných boxech, nebo u klasických stolů se zajímavým pohledem na ulici. Pro větší akce je možno tuto restauraci uzavřít pro Vaše společenské akce jako jsou různé oslavy, svatby, večírky, recepce, školení, rauty atd. Také zde je pro Vás připraveno k posezení dalších 110 míst. 
    Výdej menu je od 11:30 do 14:00 hodin. V ceně menu je také polévka a džbánek vody. Hmotnost masa na 1 porci je 120g, pokud není uvedeno jinak. Seznam hlavních alergenů Vám na vyžádání poskytne obsluha. Přejeme Vám dobrou chuť!


Plzeňský Restaurant - Marinkov

    JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00