Jak na věc


rodinný dům na prodej jindřichův hradec

Novostavba rodinného domu, Letohrad

    Pro majitele stávajících domů, kteří chtějí pouze vylepšit energetické vlastnosti za co nejnižší finanční prostředky,  máme ideální řešení – zateplení stropů, střech, půd, podkroví technologií foukané izolace.
    Využijte výpis rodinné domy na našem webu s realitami Bydlete s námi! Doporučujeme využít možnosti zadání plochy, ceny a přesnější lokality či části obce! Krásný katalog rodinné domy na jednom místě.inzeráty na našem webu Bydlete s námi objevíte na nadčasových místech :Rodinný dům Středočeský kraj: rodinné domy Kladno, rodinné domy Praha východ, Rodinný dům Karlovarský kraj: rodinné domy Cheb, Rodinný dům Ústecký kraj: rodinné domy Chomutov, rodinné domy Litoměřice, rodinné domy Louny, rodinné domy Most, rodinné domy Ústí nad Labem, Rodinný dům Praha: rodinné domy Praha 5, rodinné domy Praha 6, rodinné domy Praha 10,


Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

    Budujeme nejen novostavby, ale i rekonstruujeme a regenerujeme domy z většiny druhů materiálu. Rodinné domy řešíme s cílem vysoké kvality odvedené práce a zároveň se snahou o co nejpříznivější cenu pro Vás. Přísně dbáme na dodržování kvality, termínů a cen dojednaných již před zahájením stavby domu. Dodržení těchto podmínek a cen Vám smluvně garantujeme! Naší předností je vysoká variabilita stavebních prací. Vše je o domluvě. Stavíme nejen rodinný dům na klíč, ale mnoho klientů nám zadává pouze hrubé stavby právě pro naši zkušenost a odvedenou kvalitu, která je u hrubé stavby domu to nejpodstatnější. V době, kdy mnoho klientů hledá veškeré možné úspory, je právě cesta hrubé stavby od profesionálů a dokončení svépomocí jednou z dobrých řešení.
    A nesmíme zapomenout ani na střechy. Dodáváme a montujeme lehké plechové střešní krytiny s různými prolisy, falcované krytiny a to včetně všech klempířských prvků, které vyrábíme ve vlastní klempířské dílně.
    Výstavbou rodinných domů se zabýváme již od roku 2002. Za tuto dobu jsme získali mnoho zkušeností. Chápeme, že pro většinu lidí je výstavba rodinného domu největší životní investicí, a právě proto je spojená s obavami z možných rizik, před kterými se snažíme naše klienty chránit. Jako důkaz naší otevřenosti a spolehlivosti Vás rádi vezmeme na prohlídku našich jak již realizovaných, tak i rozestavěných domů. Za nedodržení daných termínů si sami na sebe dáváme do smlouvy vysoké sankce. Víme, že pokazit si dobrou pověst je jednoduché, a tak je naší hlavní prioritou Vaše spokojenost s námi.


Prodej, rodinný dům, Mělník, 170 m²

    Když už jsme začali hovořit o dalších zateplovacích opatřeních, jako jsou fasády, ať už kontaktní zateplovací systémy, nebo provětrávané fasády, nebo výměny oken, zateplení sklepů a podlah, tak i tyto služby majitelům rodinných domů poskytujeme. Výše uvedené služby nevyužijí pouze majitelé stávajících rodinných domů, ale i stavebníci novostaveb rodinných domů. Především foukané izolace do novostaveb jsou stále populárnější.
    Pro majitele rodinných domů máme připravenou širokou nabídku služeb pro vylepšení energetických vlastností jejich nemovitostí. Našich služeb využijí jak vlastníci stávajících domů, tak majitelé novostaveb. Není ani rozhodující, z jakých materiálů je dům postaven.
    Někdy se stává, že podlahu půdy nelze jednoduše zateplit a nová vrstva tepelné izolace by znemožňovala využití půdy v původním rozsahu. V těchto případech máme pro majitele rodinných domů řešení v podobě námi vyvinutého podlahového systému DPS, který je chráněn užitným vzorem u Úřadu průmyslového vlastnictví. Podlahový systém DPS umožňuje majiteli domu zachovat půdu i po zateplení plně, nebo částečně pochozí k odkládání např. sezónních věcí.
    Nepodařilo se Vám nalézt vhodný dům k prodeji? Prohlédněte si tedy nabídku domů v jedné z níže vybraných lokalit. Lokality byly vybrány na základě popularity při hledání.


Prodej, rodinný dům, Karviná, 180 m²

    Foukané izolace stropních a střešních konstrukcí jsou v porovnání se zateplením ostatních konstrukcí mnohonásobně levnější a přitom tímto způsobem zateplení dosáhne majitel domu úspor ve výši 25-35%!  Proto je návratnost investice velmi rychlá, a to 3-5 let! Investice do zateplení foukanou izolací se pohybují v řádech desítek tisíc korun, což je s porovnáním investice do zateplení fasády nebo výměny oken, kdy se výše investic pohybují v řádech statisíců, opravdu minimální náklad. Se zateplením půdních prostor velmi často řešíme i ochranu dřevěných konstrukcí před dřevokaznými škůdci
    Objevte katalog rodinné domy na našem realitním webu REALITYCL s.r.o.! Doporučujeme využít nabídky vyplnění plochy a ceny a mnohem více specifičtější obce. Krásný výběr rodinné domy na jednom místě.položky na našem realitním webu REALITYCL s.r.o. objevíte na zajímavých lokalitách :Rodinný dům Ústecký kraj: rodinné domy Děčín, Rodinný dům Liberecký kraj: rodinné domy Česká Lípa, rodinné domy Liberec,
    Kvalitu nejen slibujeme, ale také garantujeme prodlouženou zárukou a garančními prohlídkami zdarma. Kromě toho jsme certifikovaní nezávislými autoritami – máme zavedený systém QESMS podle norem ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 a OHSAS18001:2007 a stavíme pod ochrannou známkou Wienerberger Porotherm dům. V případě Vašeho zájmu můžete také získat atest na Váš hotový dům od Technického a zkušebního ústavu stavebního Praha, s.p. (TZÚS) a garanci proti úpadku stavitele.


NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

    Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00