Jak na věc


rolety s pohonem

Žaluzie Facette Nová kolekce 2017

    Vyberte si z širokého výběru tvarových spodních lišt, s tyčkou nebo provázkem. Tyčky mohou být zasazeny do dřeva nebo kovu a jsou dodávány s širokou nabídkou kovových a dřevěných nástavců.
    Rolety Luxaflex vnášejí svěží závan inspirace do oblasti klasické stínící techniky. Z funkčního prvku se díky tomu stal i prvek elegantní, dekorativní a vhodný pro jakýkoliv interiér. Díky širokému sortimentu poutavých doplňků i funkčních částí lze rolety doslova ušít na míru tak, aby přesně vystihly váš styl a vkus. Módní a zároveň nadčasové rolety Luxaflex jsou díky bohaté nabídce zpracování vhodné pro okna veškerých běžných rozměrů.
    Více než 900 možností s bohatým výběrem barev a vzorů. Látky jsou průhledné, poloprůhledné a ztmavující. Vytvořte si svůj vlastní jedinečný vzhled této kolekce.
    Pro dokonalé vyjádření vašeho stylu si můžete vybrat z široké nabídky skleněných táhel, dřevěných přepínačů a kožených karet k doplnění zvolené tkaniny.
    Naše kolekce tmavnoucích textilií nabízí široký sortiment krásných textur, vzorů a barev. Mnohé materiály jsou k dispozici s bílou vnější stranou, která pomáhá snížit solární příjem tepla a vytváří jednotný efekt.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00