Jak na věc


rozchod partnerů a malé dítě

Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Návod na rozchod s partnerem je určen všem lidičkám, kteří si neví rady chtějí začít znova. Abyste mohli začít budovat nový vztah, je třeba se toho starého pokud možno co nejelegantněji zbavit. Mělo být jít o promyšlené a logické rozhodnutí s přesným harmonogramem.
    Začněte tím, že si na velký bílý papír vypíšete všechny body, která vám v současném soužití vadí. Návod na rozchod s partnerem hlavní pravidlo nespěchejte a seznam sestavujte postupně, klidně během několika dnů.
    Než se s konečným rozhodnutím vytasíte, neuškodí zavolat nejlepším přátelům a požádat je, jestli by se u nich nenašla volná postel. Pod podmínkou stoprocentní mlčenlivosti, samozřejmě. Je-li na obzoru riziko agresivní reakce na rozchod, zařiďte si i osobní ochranku (třeba nenápadně sedící v sousedním baru).
    Objeví se nejpozději do týdne. Přemíra volného času spolu s neustálými prosbami zhrzeného milence umí s psychikou pořádně zatočit. Začnete se nad bývalým vztahem zamýšlet a možná budete chtít nakonec všechno vrátit zpět.
    Cílem by neměla být bouřlivá hádka ale umírněný rozchod pokud možno s nádechem dlouhodobého přátelství. Při promýšlení rozchodu vždy pamatujte na to, že hůře je na tom ta strana, která o rozchodu netuší.


Známky pravé lásky chvíle, kdy potřebuje vaši podporu

    Pro ni to bude doslova jako blesk z čistého nebe. Překonejte tedy pocit sebelítosti a snažte se jednat o to empatičtěji. Na krokodýlí slzy nebo pařbu s kamarády bude čas později.
    Pokud ani otevřená diskuze k ničemu nevede, nebo jste svému protějšku dali šancí už nejmíň milión, pokračujte dál. Vytvořte další seznam, tentokrát všech svých věcí (bydlíte-li spolu).
    Zvolte čas a místo, které bude vyhovovat vám oběma. Takto vážné záležitosti se jen těžko řeší v časovém pressu během obědové pauzy. Připravte se na závěrečný dialog a obrňte se argumenty ze svého seznamu.
    Na svém rozhodnutí trvejte a nenechte se obměkčit. Zvláště muži mají tendenci přijít s prosíkem a to i několik týdnů po sobě. Ale pokud se nic nezlepšilo do této chvíli i přes rozumně vedenou diskuzi, lepší to už asi nebude.
    Pokud si myslíte, že by se ještě na některých bodech dalo zapracovat, seznam zatím nikomu neukazujte a otevřete diskuzi.Někdy stačí zlepšit jen pár maličkostí a máte vyhráno.


Seznamky kde stojí za to se registrovat

    Jestliže už se na obzoru rýsuje nový objev, nenechávejte si to pro sebe. Stejně by se to nakonec provalilo. Opět argumentujte body na svém seznamu a pamatujte na to, že lidé žijící ve spokojeném vztahu v neznámých vodách neloví.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00