Jak na věc


rozlučka se svobodou úkoly pro ženicha

Pokud se pro takovou formu “rozlučky” rozhodnete, určitě byste neměla zapomenout na několik základních věcí, které vám mohou přípravu tohoto dne ulehčit:

    V zásadě je na místě zamyslet se nad tím, co tímto názvem vlastně chceme říct? Vážně si tuto událost chceme připomínat jako den loučení se svobodou? Vždyť přeci takhle při rozhodnutí vstoupit do manželství určitě neuvažujeme, protože potom bychom asi sotva kdy ke svatbě svolili. A to jak jedna, tak i druhá strana.Když se rozhodneme tento velký krok udělat, děláme ho s vírou, že tím nastává nejlepší období našeho života, že se vyvíjíme a posouváme dál a to s člověkem, kterého milujeme a chceme s ním strávi zbytek života. A k nejlepšímu obdbobí jistě patří i ta svoboda, ne?Navrhujeme tedy nahlížet na tuto událost spíše jako na rozloučení se svým starým JÁ, namísto kterého přichází krásné MY.A tato myšlenka také krásně odráží “rozlučku”, kterou si pod tímto zavedeným pojmem představíme my.Představte si krásný prostor s příjemnou atmosférou, do kterého si pozvete své nejbližší a společně si uděláte krásné odpoledne, večer anebo klidně i ráno, proč ne?Otevřete si bublinky, budete uzobávat o
    THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00