Jak na věc


ruská ambasáda praha vízum rezervace

Přihlášení k odběru newsletteru

    Poprvé jsem zkusil zažádat o víza do Číny sám, stále po mně chtěli něco doplnit, nakonec jsem musel na ambasádu 4x! Při druhé cestě jsem to raději nechal na profících z eViza.
    Tato rozlehlá země je často spojována hlavně s minulým režimem nebo s konzumací alkoholu, nicméně, má co nabídnout. Můžete zde nalézt kolem dvaceti čtyř památek na seznamu Unesco, z nichž můžeme jmenovat například Kiži, Rudé náměstí, Kreml v Moskvě nebo historická centra v Jaroslavli nebo v Sankt Peterburgu, klášter Ferapontov nebo Sergijevský klášter, Altaj nebo Bajkal. Pokud jste již rozhodnutí pro dovolenou v Ruské federaci, pak vyvstává otázka – jak se ale do Ruska dostat?
    Pokud budete cestovat pouze jako turisté, budete potřebovat turistické vízum. Toto ruské vízum bude platné celý měsíc a musíte si jej vyřídit ještě v České republice. K tomu se nabízí tři ambasády, které najdete v Brně, v Praze nebo v Karlových Varech. Tady si podáte žádost, zaplatíte tisíc korun a již za dva týdny budete mít ruské vízum hotové. Jde to samozřejmě i dřív, ale bude to dražší.


Velvyslanectví Ázerbájdžánské republiky

    Občané ČR potřebují pro vstup do Ruska vízum - to je potřeba vyřídit před odjezdem (není možné získat na hranicích). Vybrat si můžete ze třech druhů víz - turistické, obchodní a tranzitní. Vízum doporučujeme zařídit s dostatečným předstihem před cestou (optimálně 3 týdny).
    Nastává vhodné období pro plánování nebo rezervaci dovolené. Pokud ještě nemáte svoji dovolenou zařízenou a plánujete někam vyjet, neměli byste marnit čas a rychle vše zařídit. Většina obyvatelstva České republiky vyrazí v létě k moři nebo cestují po Česku. Co se týče zahraničí, českou klasikou je dostupné Chorvatsko nebo Itálie. Pokud Vám tyto země připadají už trochu nudné nebo jste zde byli již mnohokráte, hledáte jinou zem a máte většinu Evropy procestovanou, zkuste se ohlédnout po něčem netradičním. Byli jste už někdy v Rusku?
    Potřebovala jsem zvací dopis do Vietnamu, u vietnamské agentury ale bylo potřeba zaplatit přes PayPal - ani nevím, co to je, proto jsem se obrátila na eViza, kde to za mě vyřešili
    oficiální název Ázerbájdžánská republika (ázerbájdžánsky Azərbaycan Respublikası, anglicky the Republic of Azerbaijan) je největší a nejvíce zalidněná země v oblasti Kavkazu.


Ušetřete svůj čas, víza zajistíme za Vás

    Maximální doba turistického víza je 30 dní, vízum může být jednovstupé nebo dvouvstupé. U dvouvstupého víza nelze využít druhý vstup z ČR, pouze např. z Finska, atp. Vyřízení obvykle trvá 8 pracovních dní, express za příplatek 4 pracovní dny.
    Je situován v jihozápadní Asii; podle některých názorů na vedení hranice mezi Evropou a Asií může být řazen mezi evropské země. Na východě je ohraničen Kaspickým mořem, na severu sousedí s ruskou republikou Dagestán (284 km), na severozápadě s Gruzií (322 km), na západě s Arménií (787 km) a na jihu s Íránem (611 km). Ázerbájdžánská exkláva Nachičevan navíc sdílí 9 km hranice s Tureckem. Nemá přístup k otevřenému moři, pouze ke Kaspickému moři.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00