Jak na věc


rybářské potřeby párysův ráj

Poštovné ZDARMA při objednávce nad 2.000,-kč

    Velice užitečné zvláště v zimním období jsou například speciální rybářské rukavice, které chrání proti chladu a zároveň umožňují potřebnou obratnost a citlivost prstům, díky odkrytí části ukazováčku a palce. Nemusíme tak sundávat rukavice a vystavovat ruce chladu pokaždé, když potřebujeme například vyměnit nástrahu na háčku.
    Z rybářského oblečení budeme naopak v létě potřebovat vhodnou pokrývku hlavy, která nás ochrání před neblahým vlivem slunečních paprsků přes den, nebo nám poslouží jako nosič čelové svítilny za noci. Pořídit si můžeme i rybářský klobouk s moskytiérou, který nám pomůže držet od těla hejna otravných hladových komárů.
    Mezi základní části rybářského oblečení určitě patří kvalitní rybářská obuv, brodící kalhoty či prsačky, které mají pro rybáře zásadní funkci – umožňují mu pohyb ve vodě. Snadno tak můžeme například rybařit přímo v řece nebo jen přebrodit potok bez nutnosti promočení oděvu a následného prochladnutí.
    Další důležitým kouskem rybářského oblečení je rybářská vesta, mezi rybáři oblíbená zejména pro svou praktičnost. Mnoho snadno dostupných kapes různých velikostí a tvarů pomůže zorganizovat nezbytné rybářské příslušenství, které musíme mít během lovu vždy po ruce.


BOILIES BOOS 2 SPECIÁL 16mm 200G, příchuť játra-vanilka

    Rybářské oblečení, to je outdoorové oblečení přizpůsobené k pobytu v přírodě, u vody i třeba ve vodě samotné. Nositeli poskytuje nezbytný komfort a ochranu nejen při nepřízni počasí a díky speciálním materiálům použitých pro jeho výrobu je lehké a zároveň vysoce odolné proti oděru, vlhku i větru. Vhodné rybářské oblečení je pro rybáře stejně důležité, jako například pro fotbalistu dres nebo pro kuchařku zástěra.
    Můžete jít na ryby v teplákách a tričku, ovšem za chvilku zjistíte, že není nad kvalitní rybářské oblečení. Oblečení pro rybáře se vyrábí z materiálů, které odolávají vodě, jsou lehké a vysoce odolné proti roztržení. Nabízíme rybářské oblečení značky Jaxon, kterou zastupujeme v ČR. Vyberte si rybářské kalhoty, vestu či rybářské boty a budete stále v suchu a teple. Využijte nás výhodný slevový program a pro zájemce možnost velkoobchodního nákupu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00