Jak na věc


salon pro psy brno lesná

Java salon Ostrava – Ridera sport

    Jako první salón krásy v Praze nabízíme od 3. 3. 2014 mobilní služby až k našim klientům do domu v rámci Prahy a okolí. Vhodné pro jednotlivce i skupiny.
    Thalgo mořská pěstící kosmetika - to nejlepší z moří celého světa Bohatství a výjimečný potenciál moře ve formě profesionálních ošetření, zkrášlujících přípravků a potravinových doplňků pro krásu a dobrý pocit každého člověka více na www.aprodelta.cz
    S radostí Vám oznamujeme nové otevření JAVA salonu v prestižním hotelu VISTA v Brně.Jedinečnost prostředí wellness a nadstandardní úroveň celého hotelu Vám garantuje maximální spokojenost.Těšíme se na Vaší návštěvu + logo hotelu / pošlu v samostatném mailu.
    V průběhu provádění služeb udržujeme maximální čistotu. Po ukončení práce každá z našich mobilních kosmetiček a masérek řádně pracovní prostor uklidí. Nemusíte se bát nepořádku, máme s sebou vše potřebné.
    Pokud máte početnou rodinu či se domluvíte s kamarádkou nebo kolegyní z práce, můžeme na jednom místě obsloužit i více osob. Pokud bude součet služeb vyšší než 2 000 Kč, obdržíte navíc množstevní slevu.


Otevření Java salonu ve wellness hotelu DIANA Velké Losiny ****

    Zákazníci využívající mobilní služby mohou čerpat množstevní slevu. Pokud budeme obsluhovat více osob na jednom místě, ceny služeb se sčítají a slevu obdrží každá z osob.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00