Jak na věc


samice jelena v křížovce

Další varianty pro samice jelena

    Nacházíte se ve vyhledávání křížovkářského slovníku, který právě zobrazuje veškeré shody, které nalezl pro hledaný výraz samice jelena. Pokud zde nevidíte žádnou odpověď, kterou hledáte, zkuste nejdříve překontrolovat, zda jste zadali správně hledanou frázi. Všechny nalezené odpovědi si můžete prohlédnout v přehledové tabulce.
    A v rozšířené shodě nabízíme následující výpis, který zohledňuje každé jedno slovo zvlášť ze spojení samice jelena. Proto mohou být výsledky tématicky z jiných okruhů.
    V tabulce najdete vypsaná všechna křížovkářská hesla spolu s legendami, které se plně shodují s hledaným výrazem samice jelena. Více výsledků najdete v další přehledové tabulce, kde jsou k nalezení výrazy z rozšířené shody.
    Druhou možností je přepnout vyhledávání pomocí znaku hvězdičky. V takovém případě se bude hledat POUZE V ODPOVĚDÍCH. Jakmile použijete hvězdičku, systém se za ni pokusí dosadit libovolný znak. Pokud tedy hledáme A**I (kde neznáte prostřední dvě písmena), výsledkem nám budou např. AONI, AUDI, AKAI, ANTI,...
    Zadejte slovo, vyberte slovník a překládat zdarma, v každém čase a místě. Vyzkoušejte náš slovník on-line a vidět, jak je to snadné. zapomeňte na problémy s překladem v práci nebo ve škole!


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00