Jak na věc


samice jelena v křížovce

Další varianty pro samice jelena

    Následující seznam je výčtem všech nalezených shod, které se pojí k výrazu samice jelena. Více informací najdete v tabulce níže a nebo pomocí rozšířeného vyhledávání.
    V tabulce najdete vypsaná všechna křížovkářská hesla spolu s legendami, které se plně shodují s hledaným výrazem samice jelena. Více výsledků najdete v další přehledové tabulce, kde jsou k nalezení výrazy z rozšířené shody.
    Druhou možností je přepnout vyhledávání pomocí znaku hvězdičky. V takovém případě se bude hledat POUZE V ODPOVĚDÍCH. Jakmile použijete hvězdičku, systém se za ni pokusí dosadit libovolný znak. Pokud tedy hledáme A**I (kde neznáte prostřední dvě písmena), výsledkem nám budou např. AONI, AUDI, AKAI, ANTI,...
    samice od bažanta, samice jelena, samice králíka, samice od muflona, samice soba, samice daňka, samice prasete, samice osla, samice od buvola, samice od hada
    Do vyhledávání se vkládá otázka v přesném znění jako je v křížovce. Pokud nebude nalezena odpověď, pak je potřeba tvar zohýbat, protože vyhledávání je citlivé na koncovky (jednotná a množná čísla).


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00