Jak na věc


samosběr jahod lysá nad labem

SEMPRA TURNOV s.r.o. – samosběr jahod

    Jsme jedním z největších českých pěstitelů a množitelů jahod. Nabízíme vám více než 55 druhů sazenic jahod - rané, polorané, středně rané, pozdní i stále plodící. Navštívit nás můžete v našem středisku na Vrchhůře a využít samosběr jahod nebo si zakoupit čerstvé trhané jahody.
    Tak jako vloni, nasadili jsme políčko brambor. Letos budeme nabízet samosběr ranných brambor během měsíce července. Přesný termín samosběru - předpokládáme že to budou soboty - určíme krátce před sklizní, a budeme informovat zájemce e-mailem.  Jedná se o rannou odrůdu brambor, výbornou přílohu k letním jídlům. Ke skladování tato odrůda vhodná není. Cena  15 Kč/kg. Motyky, kbelíky a vodu na oplach dodáme, jakož i instruktáž jak na to. Aktivita vhodná pro celou rodinu. Registrace e-mailem, omezený počet zájemců.
    Možnost samosběru ovoce z našeho extenzivního sadu. Vysazeny jsou, hrušně, jabloně a ořechy. Samosběr včetně ceny je po domluvě. V současné době nabízíme velké množství jablek, ideálně na moštování z nově přibraných vysokokmenných starých sadů Zelená Lhota.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00