Jak na věc


selský baroko jiří hájíček

Masivní jídelní stůl 13 - selský nábytek

    dovolte, abychom Vám poděkovali za Vaší podporu a spolupráci v roce 2018, díky které jsme mohli realizovat mnoho akcí pro veřejnost, z nichž můžeme zmínit například Velikonoční dílničku, příměstské pobyty pro děti, dny otevřených dveří, kreativní dílničky, akce pro děti i dospělé a v neposlední řadě již tradiční Mikulášskou.
    Z technických důvodů je tento týden krčma otevřena od pátku do neděle od 11:00 hodin. Rezervace a akce si můžete domluvit telefonicky na 607 234 494. Děkujeme za pochopení.
    Do nového roku Vám všem přejeme jen to nejlepší, především zdravíčko, štěstíčko, lásku a mnoho splněných snů, z nichž některé Vám rádi pomůžeme realizovat u nás v Selském dvoře :)
     Vážení návštěvníci, krčma bude otevřena do konce ledna 2020 pouze pro firemní či soukromé akce, které jsou předem domluvené. Děkujeme za pochopení a na návštěvy z veřejnosti se budeme těšit posléze. Děkujeme všem za zachování přízně. 


Masivní komoda 02 - selský nábytek

    Nábytek v selském stylu je vyráběn z borovicového dřeva s možností moření do 7 odstínů (bílá patina, černá patina, wenge, vanilka, tmavá čokoláda, ořech, natur - podobný dubovému masivu). Jde o specifický rustikální nábytek vhodný do stylových chalup a chat, selských izeb, kolib a stylových restaurací. Je vhodný do každého interiéru, ve kterém chcete navodit příjemnou a útulnou atmosféru podtrhující tradiční styl.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00