Jak na věc


servis secoh

Secoh - prodej dmychadel a náhradních dílů, servis

    Pro zachování výkonu dmychadla vždy po třech letech doporučujeme výměnu celé sady náhradních dílů, nikoli pouze membrán.Sada obsahuje tělesa ventilů, u nichž po delším čase dochází k únavě materiálu. Nedokonale těsnící ventil pak způsobí pokles výkonu, aniž je to možné běžným způsobem poznat. Menší výkon dmychadla například snižuje čisticí schopnost domovních ČOV.
    Domluvíme se, zda nám dmychadlo zašlete, nebo zda si pro něj pošleme dopravní službu. (Obvykle zákazníci zasílají poškozené zboží sami, protože to je pro ně časově výhodnější.)
    Domluvíme se, zda nám dmychadlo zašlete, nebo zda si pro něj pošleme dopravní službu. (Obvykle zákazníci zasílají poškozené zboží sami, protože to je pro ně časově výhodnější.)
    Dmychadla řady SLL byla nahrazena dmychadly JDK, pro řadu SLL dodáváme pouze náhradní díly. Secoh JDK je moderní řada dmychadel se sníženou spotřebou a s bezpečnostními a jisticími prvky chránícími dmychadlo při roztržení membrán.
    Jako jediní v ČR opravujeme i poškozené magnety dmychadel Secoh typů:Secoh EL / EL-S-80-17 (jednomotorové),Secoh EL / EL-S-100 (jednomotorové),Secoh EL / EL-S-150 (dvoumotorové),Secoh EL / EL-S-200 (dvoumotorové).Oprava magnetu je levnější než jeho výměna za nový, možnost opravy je však nutné posoudit podle rozsahu poškození.


SECOH záruční a pozáruční servis

    Cenu za opravu, náhradní díly a dopravu uhradíte přepravci při doručení zásilky. V případě, že při dopravě poškozeného dmychadla do servisu využijete náš svoz dopravní službou, účtujeme k ceně 150 Kč.
    Zavolejte na 605 213 713 nebo napište e-mail na info@covdily.cz. Potřebujeme vaší adresu, telefonní číslo, ideální je co nejpřesnější popis projevů závady.
    Zavolejte na 603 479 397 nebo napište e-mail na info@nymburskyhk.cz. Potřebujeme vaší adresu, telefonní číslo, ideální je co nejpřesnější popis projevů závady.
    Nejjednodušší cestou k nalezení náhradního dílu příslušejícího k vašemu dmychadlu je zvolit v levém menu kategorii Dmychadla Secoh. Pak si rozklikněte detailní pohled na vaše dmychadlo a v kartě "Související zboží" najdete náhradní díly pro váš typ.
    Cenu za opravu, náhradní díly a dopravu uhradíte přepravci při doručení zásilky. V případě, že při dopravě poškozeného dmychadla do servisu využijete náš svoz dopravní službou, účtujeme k ceně 100 Kč.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Secoh, Yasunaga, Airmac, Nitto, Hiblow - záruční a pozáruční servis

    podle názvu (A-Z)podle názvu (Z-A)podle ceny (od nejnižší)podle ceny (od nejvyšší)podle datumu (od nejnižší)podle datumu (od nejvyšší)podle kódu (od nejnižší)podle kódu (od nejvyšší) 4 položky na řádek2 položky na řádek1 položka na řádekbez náhledů po 16po 32po 64po 96

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00