Jak na věc


ski areál mladé buky webkamera

+420 775 191 974 / lyzarskaskola@koprivna.cz

    Na první pohled však uvidíte tu nejzásadnější změnu už z dálky. Je to naše "načervenalá" sjezdovka, kterou jsme po letech práce dokázali pro Vás vybudovat a tím zásadně zkvalitnit lyžování u nás. Ne, nepřidáváme žádná parkovací místa a tak si můžete být jisti, že stejné množství spokojených návštěvníků se rozptýlí ve větším prostoru a každý si najde to své.
    Není lyžování zrovna vaší nejsilnější stránkou, nebo s lyžováním chcete teprve začít? Ve Skiareálu Kopřivná jsme pyšní na dlouholetou tradici lyžařské výuky. Právě náš areál je ideálním pro získání lyžařských dovedností, a to nejlépe pod vedením našich profesionálních instruktorů.
    Kromě prodeje starších lyží,snowboardů,lyžařských a snowboardových bot,...z nabídky našeho ski bazaru  provádíme jako v předchozích sezónách také kompletní servis lyží a snowboardů  .
    Upozorňujeme, že při platbě platební kartou je tarif aktivní během několika minut, ale při platbě prostřednictvím bankovního příkazu může být aktivní až v průběhu nejbližšího dalšího pracovní dne.
    Nemáte při sobě hotovost? Nevadí, ve všech našich provozovnách můžete platit kartou, hosté hotelu hotelovým čipem. Samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu v celém areálu. 


Příjem servisu lyží a snowboardů v provozu i v hlavní prodejně Ostrava Michálkovice

    Lyže a snowboardy aktuální ceník: malý servis lyže (broušení skluznice a hran na stroji Wintersteiger,horký vosk Wax strojově,leštění skluznice,stažení vosku z hran) cena 199,-/pár.
    Doporučujeme sledovat notifikační e-mail zasílaný z našeho e-shopu na Vámi zadaný e-mail, kde obdržíte informaci, zda transakce proběhla nebo neproběhla v pořádku a k Vámi zadaným číslům karet byly či nebyly přiřazeny zakoupené tarify. Bez potvrzení o provedení platby ze strany Vaší banky náš e-shop tarify ke kartám nepřiřadí.
    Máme pro vás připravené všechny moderní bezpečnostní prvky a interaktivní pomůcky. Zakládáme si na odbornosti a vysoké kvalitě vzdělání, které je nedílnou součástí každého výborného instruktora. Naši akreditovaní instruktoři jsou držiteli certifikátu APUL (asociace profesionálních učitelů lyžování).


CYKLOSTANĚk Ostrava-Michálkovice, Českoslovesnké armády 44

    Milujeme moderní technologie. Proto jsme pro vás pořídili za více než 100 milionů korun absolutní technologický klenot, tu nejmodernější a nejbezpečnější odpojitelnou sedačkovou lanovku, kterou bylo možno na světě vůbec získat. Budeme Vás hýčkat.  Nastupování nikdy nebylo tak komfortní, sedačka téměř zastaví, změří si vás a zvedací podesta i ty nejmenší vyzvedne do vyhřívaných komfortních křesel. Vysoko polstrované sedačky jsou kvůli protivětru ve značné rychlosti lanovky kryty "bublinou".
    Výuková lekce trvá 50 minut. Výuku je nutné domluvit předem buď telefonicky, e-mailem nebo osobně v kanceláři lyžařské školy ve Ski areálu Kopřivná. Ceník lyžařské školy najdete zde: http://www.koprivna.cz/cenik-skiareal 
    Široká škála zimního vybavení značek SCOTT, ATOMIC, ROSSIGNOL a NANO SNOWBOARDS. Lyžařské, snowboardové i sluneční brýle značKY Victory potěší svou cenou každého.
    Možnost zakoupení skipassu online přes eshop - prvním krokem je získání skipassu, tedy plastové čipové karty s unikátním číselným kódem (jde o "číslo zákaznické karty" zadávané do aplikace eshop). Tuto kartu lze zakoupit za 50 Kč v pokladně Ski areálu. Prostřednictvím aplikace eshop na webu resortu lze tento skipass opakovaně nabíjet zvýhodněnými tarify dle libosti.
    Z kontextu je asi jasné, že jsme novou sjezdovku vyzbrojili nejmodernějším zasněžovacím systémem na světě a osadili vynikajícím osvětlením po obou stranách. Večerní lyžování na dvou upravených sjezdovkách, co dodat?


Ski-servis,Ski-bazar orientační nabídka

    velký servis snowboardy:(broušení skluznice a hran na stroji Wintersteiger,vyvaření-doplnění poškozené skluznice za tepla a znovu úprava skluznice broušením hrubým/jemným pásem.Horký vosk Wax strojově-struktura kámen,leštění skluznice,stažení vosku z hran,).Cena za 1ks= 499,-.
    Lyže a snowboardy:velký servis lyže: (broušení skluznice a hran na stroji Wintersteiger,vyvaření-doplnění poškozené skluznice za tepla a znovu úprava skluznice broušením hrubým/jemným pásem.Horký vosk Wax strojově-struktura kámen,leštění skluznice,stažení vosku z hran,) cena pro lyže 1pár= 299,-).
    Výuková lekce probíhá v dětském parku s pohyblivým pásem, slalomovými prvky a různými zábavnými prvky. Pro ty zdatnější pak máme k dispozici parkourové hřiště s drobnými překážkami přímo na sjezdovce.
    Můžeme se pochlubit nejdelší sjezdovkou v údolí Malé Morávky i Karlova a nejmodernější 6-sedačkovou lanovkou v celé České republice. Každý večer můžete plnými doušky užívat kouzlo večerního lyžování na našich sjezdovkách, osvětlených unikátně z obou stran a pravidelně poslouchat hudební nálož živých kapel přímo na svahu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00