Jak na věc


ski areál mladé buky webkamera

+420 775 191 974 / lyzarskaskola@koprivna.cz

    Máme pro vás připravené všechny moderní bezpečnostní prvky a interaktivní pomůcky. Zakládáme si na odbornosti a vysoké kvalitě vzdělání, které je nedílnou součástí každého výborného instruktora. Naši akreditovaní instruktoři jsou držiteli certifikátu APUL (asociace profesionálních učitelů lyžování).
    Široká škála zimního vybavení značek SCOTT, ATOMIC, ROSSIGNOL a NANO SNOWBOARDS. Lyžařské, snowboardové i sluneční brýle značKY Victory potěší svou cenou každého.
    Výuková lekce probíhá v dětském parku s pohyblivým pásem, slalomovými prvky a různými zábavnými prvky. Pro ty zdatnější pak máme k dispozici parkourové hřiště s drobnými překážkami přímo na sjezdovce.
    Není lyžování zrovna vaší nejsilnější stránkou, nebo s lyžováním chcete teprve začít? Ve Skiareálu Kopřivná jsme pyšní na dlouholetou tradici lyžařské výuky. Právě náš areál je ideálním pro získání lyžařských dovedností, a to nejlépe pod vedením našich profesionálních instruktorů.
    Kromě prodeje starších lyží,snowboardů,lyžařských a snowboardových bot,...z nabídky našeho ski bazaru  provádíme jako v předchozích sezónách také kompletní servis lyží a snowboardů  .


Ski-servis,Ski-bazar orientační nabídka

    Lyže a snowboardy aktuální ceník: malý servis lyže (broušení skluznice a hran na stroji Wintersteiger,horký vosk Wax strojově,leštění skluznice,stažení vosku z hran) cena 199,-/pár.
    Můžeme se pochlubit nejdelší sjezdovkou v údolí Malé Morávky i Karlova a nejmodernější 6-sedačkovou lanovkou v celé České republice. Každý večer můžete plnými doušky užívat kouzlo večerního lyžování na našich sjezdovkách, osvětlených unikátně z obou stran a pravidelně poslouchat hudební nálož živých kapel přímo na svahu.
    velký servis snowboardy:(broušení skluznice a hran na stroji Wintersteiger,vyvaření-doplnění poškozené skluznice za tepla a znovu úprava skluznice broušením hrubým/jemným pásem.Horký vosk Wax strojově-struktura kámen,leštění skluznice,stažení vosku z hran,).Cena za 1ks= 499,-.
    Možnost zakoupení skipassu online přes eshop - prvním krokem je získání skipassu, tedy plastové čipové karty s unikátním číselným kódem (jde o "číslo zákaznické karty" zadávané do aplikace eshop). Tuto kartu lze zakoupit za 50 Kč v pokladně Ski areálu. Prostřednictvím aplikace eshop na webu resortu lze tento skipass opakovaně nabíjet zvýhodněnými tarify dle libosti.


CYKLOSTANĚk Ostrava-Michálkovice, Českoslovesnké armády 44

    Nemáte při sobě hotovost? Nevadí, ve všech našich provozovnách můžete platit kartou, hosté hotelu hotelovým čipem. Samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu v celém areálu. 
    Upozorňujeme, že při platbě platební kartou je tarif aktivní během několika minut, ale při platbě prostřednictvím bankovního příkazu může být aktivní až v průběhu nejbližšího dalšího pracovní dne.
    Doporučujeme sledovat notifikační e-mail zasílaný z našeho e-shopu na Vámi zadaný e-mail, kde obdržíte informaci, zda transakce proběhla nebo neproběhla v pořádku a k Vámi zadaným číslům karet byly či nebyly přiřazeny zakoupené tarify. Bez potvrzení o provedení platby ze strany Vaší banky náš e-shop tarify ke kartám nepřiřadí.
    Na první pohled však uvidíte tu nejzásadnější změnu už z dálky. Je to naše "načervenalá" sjezdovka, kterou jsme po letech práce dokázali pro Vás vybudovat a tím zásadně zkvalitnit lyžování u nás. Ne, nepřidáváme žádná parkovací místa a tak si můžete být jisti, že stejné množství spokojených návštěvníků se rozptýlí ve větším prostoru a každý si najde to své.


Příjem servisu lyží a snowboardů v provozu i v hlavní prodejně Ostrava Michálkovice

    Z kontextu je asi jasné, že jsme novou sjezdovku vyzbrojili nejmodernějším zasněžovacím systémem na světě a osadili vynikajícím osvětlením po obou stranách. Večerní lyžování na dvou upravených sjezdovkách, co dodat?
    Milujeme moderní technologie. Proto jsme pro vás pořídili za více než 100 milionů korun absolutní technologický klenot, tu nejmodernější a nejbezpečnější odpojitelnou sedačkovou lanovku, kterou bylo možno na světě vůbec získat. Budeme Vás hýčkat.  Nastupování nikdy nebylo tak komfortní, sedačka téměř zastaví, změří si vás a zvedací podesta i ty nejmenší vyzvedne do vyhřívaných komfortních křesel. Vysoko polstrované sedačky jsou kvůli protivětru ve značné rychlosti lanovky kryty "bublinou".
    Lyže a snowboardy:velký servis lyže: (broušení skluznice a hran na stroji Wintersteiger,vyvaření-doplnění poškozené skluznice za tepla a znovu úprava skluznice broušením hrubým/jemným pásem.Horký vosk Wax strojově-struktura kámen,leštění skluznice,stažení vosku z hran,) cena pro lyže 1pár= 299,-).


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00